1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'NASUH’UN DÖNÜŞÜ ZOR'
NASUH’UN DÖNÜŞÜ ZOR

'NASUH’UN DÖNÜŞÜ ZOR'

Geçtiğimiz sezon Telsim Süper Lig’i 5’inci sırada tamamlayan Cihangir, yeni sezona Salı günü yapacağı ilk çalışma ile merhaba diyecek. Futbolcular teknik heyet ve yönetimin Salı günü 17.30’da kulüp lokalinde toplanması planlanırken, ilk

A+A-

 

 

Telsim Süper Lig’in Mesarya temsilcilerinden Cihangir yeni sezon hazırlıkları süresince 4 ile 5 yabancı oyuncu deneyecek. Teknik direktör Fırat Canova kadrodaki mevcut yabancı oyunculardan daha iyi olmaları takdirde bu oyuncuları kadoraya dahil edebileceklerini ve üst sıralara oynayabileceklerini söylerken, savunma oyuncus Nasuh’un durumunun belirsiz olduğunu ve takıma dönmesinin zor olduğunu söyledi

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

 

Geçtiğimiz sezon Telsim Süper Lig’i 5’inci sırada tamamlayan Cihangir, yeni sezona Salı günü yapacağı ilk çalışma ile merhaba diyecek. Futbolcular teknik heyet ve yönetimin Salı günü 17.30’da kulüp lokalinde toplanması planlanırken, ilk çalışmanın 18.30’da gerçekleştirilmesi hedefleniyor. Liglerin tamamlanmasının ardından yeni sezon çalışmaları başlayana kadar futbolculara bir takım programlar verilirken, futbolcuların ölü dönemde gerek kilo alımının minimuma indirilmesi, gerekse çalışmalara daha hazır olabilmesi hedefleniyor.

 

CANOVA: “4-5 OYUNCU DENEYECEĞİZ”

Konu ile ilgili görüşlerini aldığmız Cihangir teknik direktörü Fırat Canova, 4 ile 5 arasında yabancı oyuncu deneyeceklerini belirtti. Bu yabancıların 2 tanesinin Afgan asıllı İngiliz futbolcular olduğuna değinen Canova, ağustos ayı içerisinde yapmayı planladıkları çalışmalarla denenen oyuncuları görme fırsatı yakalayacaklarını dile getirdi.

 

“YABANCILAR MARTİN VE PATRİCK’TEN İYİ OLMALI”

Ağustosun 11’inden 19’una kadar bir kaçtane hazırlık maçı yapacaklarını söyleyen Canova, bu maçlarda yabancıları deneyeceklerini belirtti. Canova “Yeni sezon öncesi iyi bir hazırlık dönemi geçirmeyi planlıyoruz. Hazırlıklarımızın bir haftası, 4-11 Eylül tarihleri arasında Türkiye’de Gölcük’te yapacağımız kampla sürdüreceğiz. Ağustos ayı içerisinde yapacağımız hazırlık maçlarında yabancı oyuncular deneyeceğiz. Kadromuzda bulunan Martin ve Patrick’ten daha iyi oyuncular olması halinde takıma bu oyunculardan takviye yapabiliriz” diye konuştu.

 

“İYİ YABANCILARLA ÜST SIRALARI ZORLARIZ”

Geçtiğimiz sezon ligi 5’inci sırada bitiren Cihangir’de bu sezon hedeflerin yükseltilebilmesi için yabancı oyuncuların kilit rol oynadığını belirten Canova “Hazırlık maçlarında yabancı oyuncuları erken tespit edebilirsek bu avantaj olur. Çünkü var olan yabancılarımızdan daha iyi oyuncular alabilirsek, daha yukarılara oynayabiliriz” dedi.

 

“NASUH’UN DÖNMESİ ZOR”

Geçtiğimiz ay sosyal paylaşım sitelerinde takımdan ayrılmak istediğini belirten Cihangir savunma oyuncusu Nasuh ile anlaşma zemini aramada sorunlar olması üzerine bu futbolcunun durumu hakkında görüşlerini aldığımız Canova Nasuh’un durumunun belirsiz olduğunu ve takıma dönmesinin zor olduğunu söyledi.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 588 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler