1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. NARNİA BAYRAMDA DA DOPDOLUYDU...
NARNİA BAYRAMDA DA DOPDOLUYDU...

NARNİA BAYRAMDA DA DOPDOLUYDU...

Pazar gecesi başlayan bayram eğlencesini hafta sonu ile birleştire Narnia Bar, müşterilerinin beklentisini hep üst seviyede tutmayı başardı.

A+A-

 

 

Burçin Aybars

Lefkoşa’nın gözde eğlence mekanlarından Narnia Bar, kaliteli müziği ve işletmesiyle bayram boyunca da canlılığını korudu. Pazar gecesi başlayan bayram eğlencesini hafta sonu ile birleştire Narnia Bar, müşterilerinin beklentisini hep üst seviyede tutmayı başardı.

Narnia’da cuma akşamı mekanın işletmecisi Çağrı Çerkez’in solistliğini yaptığı Kaira sahnedeydi.Ü lkemizin sevilen gitaristlerinden İnanç’ın eşlik eden grup, alternatif ve rock tarzındaki şarkılarla dinleyicilerini coşturmayı başardı.

Güçlü sesi ve yorumuyla gelecek vaat eden genç sanatçı Lütfiye Özipek, Cumartesi gecesi Narnia’nın otantik bahçesini dolduran misafirlerine müziğiyle hitap etti. Türkçe şarkıların yanında İngilizce parçalar söyleyen Lütfiye, sempatik tavırları ve pozitif enerjisi ile herkesi büyüledi. Genç sanatçı eğitim gördüğü İngiltere’ye gitmeden önce de sevdikleriyle çok özel bir gece yaşamış oldu.

Bayramın birinci gecesi ise mekanın sahnedeki konuğu Emre Pehlivan’dı. Emre Pehlivan ve grubu, hareketli şarkılarıyla ve görülmeye değer bir sahne performansıyla Narnia gecelerine ayrı bir renk kattı.

Ülkemizin adından sıkca söz ettiren müzisyeni Nafiz Dölek ise grubuyla birlikte Pazartesi akşamı sahnedeydi. Hemen hemen herkesin sevdiği Türkçe şarkıları seslendiren Nafiz ve grubu, sadece Narnia’nın değil aynı zamanda Lefkoşa’nın bayram gecelerini canlandırarak Lefkoşalılara dopdolu bir eğlence yaşatmış oldu.

Narnia’da bu gece ilk kez sahneye çıkacak olan Koralp Ulunay müzikseverlerle buluşacak. Cuma akşamı ise yine Emre Pehlivan’ın enerji dolu müziği Narnia gecelerine renk katmaya devam edecek.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 621 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler