1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. NARİN İYCİ ANILDI
NARİN İYCİ ANILDI

NARİN İYCİ ANILDI

Merhum Narin İyci 2’nci ilkokullar arası futbol turnuvasını Cihangir-Düzova karması kazandı

A+A-

 

 

 

 

Narin İyci 2’nci Anı Turnuvası Cihangir – Düzova karması, Haspolat, Minareliköy ve Değirmenlik İlkokulları’nın katılımı ile gerçekleştirildi

Çok erken yaşta aramızdan ayrılan Narin İyci anısına düzenlenen Narin İyci 2’nci Anı Turnuvası dün Değirmenlik Halı Sahası’nda gerçekleştirildi.

Cihangir – Düzova karması, Haspolat, Minareliköy ve Değirmenlik İlkokulları’nın katılımı ile gerçekleştirilen turnuva, organizasyonu yapan Soydan Sakallı’nın konuşması ve 1 dakikalık saygı duruşu ile başladı.

Üst klasman hakemlerimizden Mehmet Malek’in yönettiği karşılaşmaların ilkinde, Haspolat İlkokulu, 5-2 mağlup durumdan 6-5 öne geçerek Değirmenlik İlkokulu’nu mağlup etti ve ilk finalist oldu.

İkinci maçta Cihangir – Düzova İlkokulu karması, Minareliköy İlkokulu’nu 4-1 mağlup ederek ikinci finalist oldu.

Üçüncülük maçında Minareliköy İlkokulu, Değirmenlik İlkokulu’nu 5-2 mağlup ederek, turnuva üçüncüsü oldu.

Final maçında ise Cihangir – Düzova İlkokulu karması, Haspolat İlkokulu’nu 4-0 mağlup ederek turnuvanın şampiyonluğuna ulaştı.

Final maçı sonrasında maçları yöneten Mehmet Malek’e, turnuvanın en değerli oyuncusu seçilen Cihangir – Düzova İlkokulu futbolcusu Ali Üçdaş’a ve turnuvaya katılan okullara madalya ve kupaları, Narin İyici’nin ailesi ve Soydan Sakallı tarafından takdim edildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 507 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler