1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. NARENCİYE NAKLİYECİLERİ ÖFKELİ
NARENCİYE NAKLİYECİLERİ ÖFKELİ

NARENCİYE NAKLİYECİLERİ ÖFKELİ

Narenciye iç nakliyesi yapan 3 kamyoncu kuruluşu, Başbakan İrsen Küçük’ün alacaklarının Çarşamba günü ödeneceğini söylediğini, ancak hala ödenmediklerini belirterek, hükümeti eleştirdi. Kuruluşlar açıklamalarında, “Narenciye ve narenciyeyle i

A+A-

Narenciye iç nakliyesi yapan 3 kamyoncu kuruluşu, Başbakan İrsen Küçük’ün alacaklarının Çarşamba günü ödeneceğini söylediğini, ancak hala ödenmediklerini belirterek, hükümeti eleştirdi.

Kuruluşlar açıklamalarında, “Narenciye ve narenciyeyle ilgili bütün sektörler her zaman sonuncudur. Yani bir aksaklık olursa mağdur olan kısım belidir. Bu da narenciyecidir” ifadelerini kullandı.

Güneyliler Sönmez Kamyoncular Birliği Başkanı Savaş Aydın, Extrans Trading Ltd Başkanı Can Ürmen ve Bağıntısız Kamyoncular Birliği Başkanı Ümit Balkay tarafından yapılan ortak açıklamada, yaptıkları işin karşılığının ödenmesi için 5 aydır bekledikleri, sezonun iyi gitmediğini göz önüne alarak problem yaratmak istemedikleri kaydedildi, kimsenin cebinde para olmadığı ileri sürüldü.

Açıklamada, “Sayın Başbakan’a teşekkür ediyoruz ve diyoruz ki: ‘Başbakanımızın yanındaki değerimiz bu kadardır. Bir defa daha rahat olması için Sn. Başbakanımızı rahatsız etmeyeceğimizi ilan ederiz” denildi.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 690 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler