1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. NAMSOY TEPKİLİ
NAMSOY TEPKİLİ

NAMSOY TEPKİLİ

Daikin Kıbrıs Kupası 2’nci tur karşılaşmasında Türk Ocağı’na mağlup olan Lapta’da kulüp başkanı Fuat Namsoy kötü hava şartları ve bozum zeminde oynanan maçın ertelenmesi gerektiğini söyledi

A+A-

 

Daikin Federasyon Kupası’nda geçtiğimiz Pazar günü Alsancak Stadı’nda oynanan Lapta – Türk Ocağı maçının sonucundan çok saha zemini ve hava şartları konuşulmaya devam ediyor.yağan yoğun yağış sonrasında  Balçık tarlasını andıran zemine rağmen maçı oynatma kararı veren Savaş Tilki, futbolcuların sağlığını tehlikeye atmakla eleştiriliyor.

 

NAMSOY “MAÇ ERTELENMELİYDİ”

 

Alsancak Stadı’nda oynanan maçın ev sahibi olan Lapta Spor Kulübü başkanı Fuat Namsoy maçın ertelenmesi gerektiğini söyledi. Namsoy yaptığı açıklamada “Maç gerek hava gerekse zemin şartları yüzünden ertelenmeliydi. Bu fikrimizi maçtan önce de belirttik. Ancak maalesef hakem maçı oynatma kararı aldı. Şu anda zemin bu maçın oynanması yüzünden çok ciddi zarar görmüştür. Sahada bırakın futbol oynamayı yürümek bile problemdi. Mücadele eden futbolcular gerçek futbollarını sergileyemediler. Maça gelen taraftarlar da zevksiz bir maç izlemişlerdir” diye konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 575 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler