1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. MÜZİK VE DANS FESTİVALİ BAŞLIYOR
MÜZİK VE DANS FESTİVALİ BAŞLIYOR

MÜZİK VE DANS FESTİVALİ BAŞLIYOR

“Toplumda çocuk haklarını yaygınlaştırmak, ses vermek ve tek ses olmak” amacıyla, SOS Çocukköyü yararına düzenlenen müzik ve dans festivali yarın yapılıyor

A+A-“Toplumda çocuk haklarını yaygınlaştırmak, ses vermek ve tek ses olmak” amacıyla, SOS Çocukköyü yararına düzenlenen müzik ve dans festivali yarın yapılıyor.

SOS Çocukköyü’nden yapılan açıklamaya göre 11 yerli müzik ve dans grubunun vereceği gönüllü destekle düzenlenecek olan festival, Girne Amfitiyatro’da yer alacak.

SOS Çocukköyü Derneği ve Studio 21 Gençlik Örgütü işbirliğinde gerçekleşecek konser, 17.00- 23.00 saatleri arasında yapılacak.

Etkinliğe, Emre Pehlivan, Sound Band, Strange Union, Pentamim, High Gravity, Ultra Sound, Fireballs, Entombamour, Grubal Enfeksiyon. Dans Grupları ise Studio 21 ve Cranberries şarkılarıyla katılacak.

Ayrıca gençlere yönelik satış stantları, gençler ve çocuklar için oyun alanları kurulacak.

Konser sırasında Girne Belediye Başkanı Sümer Aygın ile tüm gönüllülere teşekkür plaketi verilecek.

Ev sahipliğini Girne Belediye Başkanı Sümer Aygın’ın yaptığı etkinliğin biletleri 10 TL’ye SOS Çocukköyü Lefkoşa, SOS Gençlik Evi Girne'de ve tüm Gloria Jeans Coffees şubelerinde satılıyor. Biletler, ayrıca yarın Girne Amfitiyatro kapısında da satılacak.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 453 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler