1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'MUTLUYUM'
MUTLUYUM

'MUTLUYUM'

Uzun bir transfer anlaşmazlığı sürecinin ardından, uzlaşı sağlanarak yıllardır oynadığı takımı Doğan Türk Birliği’nden ayrılarak Lapta’ya transfer olan Ahmet Coşkun’un keyfi yerinde. Şu an kamp için takımı ile birlikte İstanbul Kocaeli

A+A-

Şu an kamp için takımı ile birlikte İstanbul Kocaeli Kartepe’de bulunan Ahmet Coşkun, YENİDÜZEN’e yaptığı açıklamada, Lapta’ya transfer olduğu için çok mutlu olduğunu ve bundan sonra Lapta’nın başarısı için çalışacağını söyledi.

 

Coşkun: “Doğan Türk Birliği’nde çok güzel bir uyumumuz vardı. Özellikle Sabri ve Raif abimle güzel bir uyum sağlamıştık. Ancak son zamanlarda iş sıkıntısı nedeni ile kendimi yeteri kadar veremiyordum. Lapta’da da bu uyumu yakalayacağıma inanıyorum”

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

Uzun bir transfer anlaşmazlığı sürecinin ardından, uzlaşı sağlanarak yıllardır oynadığı takımı Doğan Türk Birliği’nden ayrılarak Lapta’ya transfer olan Ahmet Coşkun’un keyfi yerinde.

Şu an kamp için takımı ile birlikte İstanbul Kocaeli Kartepe’de bulunan Ahmet Coşkun, YENİDÜZEN’e yaptığı açıklamada, Lapta’ya transfer olduğu için çok mutlu olduğunu ve bundan sonra Lapta’nın başarısı için çalışacağını söyledi.

Kartepe’de kamp’ta bulunan Ahmet Coşkun, yıllardır oynadığı takımı Doğan Türk Birliği yöneticilerine kendisine yapılan maddi ve manevi katkılardan dolayı teşekkür ederken, Lapta yöneticilerine de kendisine iş imkanı sağladıkları için teşekkür etti.

Son zamanlarda gerçekten çok sıkıntı çektiğini vurgulayan Coşkun, özellikle bir iş sahibi olmak için konsantrasyonun bozduğunu hatırlattı. Coşkun bu nedenle Doğan Türk Birliği’nde kendisini veremediğini sözlerine ekledi.

 

“DTB’NDE OLDUĞU GİBİ LAPTA’DA DA BU UYUMU YAKALAYACAĞIM”

 

Takıma uyum konusunda Coşkun: “Doğan Türk Birliği’nde çok güzel bir uyumumuz vardı. Özellikle Sabri ve Raif abimle güzel bir uyum sağlamıştık. Ancak son zamanlarda iş sıkıntısı nedeniyle  kendimi yeteri kadar veremiyordum. Lapta’da da bu uyumu yakalayacağıma inanıyorum” dedi.

Şu an için Lapta ile ilgili net bir yorum yapmanın doğru olmadığını vurgulayan Coşkun, daha yabancı futbolcuların belli olmadığını, takımın tam olarak oluştuğu zaman net konuşulabileceğini söyledi.

Coşkun, takımın hep genç olduğunu ve yaş ortalamasının 25 olduğunu hatırlatarak, Lapta’nın ligde çok güzel işler çıkaracağını sözlerine ekledi.

 

KARTEPE’DE GÖÇMENKÖY İLE MAÇ

 

Önceki gün İstanbul Kocaeli Kartepe’ye yerleşen Lapta, yine kampta bulunan Göçmenköy ile bugün hazırlık maçı için karşı karşıya gelecekler.

Otel’e yerleştikten sonra günü ter antrenmanı ile tamamlayan Lapta, dün sabah ve akşam çift antrenman yaparak, ilk antrenmanını yoğun geçirdi.

Bugün Göçmenköy ile karşı karşıya gelecek olan Lapta, hazırlıklarına çok yoğun bir şekilde devam edecek.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 634 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler