1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. ‘MUSTAFA DİKER’İN BULUNMASI İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR’
‘MUSTAFA DİKER’İN BULUNMASI İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR’

‘MUSTAFA DİKER’İN BULUNMASI İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR’

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Şerife Ünverdi, yaklaşık bir haftadır kayıp olan 7 yaşındaki Mustafa Diker ile ilgili aramaların titizlikle devam ettiğini ve kendisinin de konuyu yakından takip ettiğini ifade etti.

A+A-Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Şerife Ünverdi, yaklaşık bir haftadır kayıp olan 7 yaşındaki Mustafa Diker ile ilgili aramaların titizlikle devam ettiğini ve kendisinin de konuyu yakından takip ettiğini ifade etti.

Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamaya göre, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’na bağlı Kadın Çalışmaları Dairesi’nin Mustafa Diker’in annesi Şemse İri ile sürekli temas halinde olduğunu belirten Bakan Ünverdi şunları kaydetti:

“Yedi yaşındaki Mustafa Diker’in kaybolmuş olması hepimizi üzmüştür. Korumasız ve savunmasız oluşu hepimizi endişelendiriyor. Bakanlığımız ve Polis teşkilatı gerekli tüm soruşturmayı ve araştırmayı büyük bir titizlik içinde yürütmektedir. Hem şahsım hem de Kadın Çalışmaları Dairemiz, anne Şemsi İri’nin sıkıntılarını iyileştirmek ve gözü yaşlı anneye biran önce çocuğunu geri kazandırmak için gereken her şeyi yapıyoruz.”

Bu haber toplam 684 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler