1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. MUSTAFA DİKER CİNAYETİ
MUSTAFA DİKER CİNAYETİ

MUSTAFA DİKER CİNAYETİ

“Erol Diker akıl hastası değil, bilerek yaptı” Polis, oğlu Mustafa Diker’i öldürmek iddiasıyla yargılanan Erol Dikker’in tıbbi raporunu açıkladı ve sanığın “akıl hastası” olmadığını belirtti. “Mustafa Diker C

A+A-

 

 

“Erol Diker akıl hastası değil, bilerek yaptı”

 


Polis, oğlu Mustafa Diker’i öldürmek iddiasıyla yargılanan Erol Dikker’in tıbbi raporunu açıkladı ve sanığın “akıl hastası” olmadığını belirtti.
“Mustafa Diker Cinayeti” ile ilgili ön tahkikat  duruşması devam ederken, cinayetin Tahkikat Subayı Müfettiş Aslan Coşkun şahadetini tamamladı.

Coşkun, dünkü duruşmada yine önemli olgulara değinirken, sanık Erol Diker’in akıl hastası ve zayıf kişiliği olmadığına vurgu yaptı. Sanığın “adam öldürme ve tecavüz suçlarından cezai ehliyetinin tam olduğunu” yani cinayet ve tecavüz eyleminin sonuçlarını bilerek yaptığını açıkladı. Müffetiş Coşkun, okuduğu doktor raporunda, sanığın akıl hastası ve  zayıf kişiliği olmadığına vurgu yaptı. Sanık, cesedin incelenmesiyle ilgili gösterilen fotoğraf albümünü incelemek istemedi.

Aslan Coşkun, cinayetle ilgili toplam 37 adet emareyi mahkemeye sunarak, soruşturmasıyla ilgili tanıklık ifadesini tamamladı.

 

HABERİN AYRINTILARI BUGÜN YENİDÜZEN’DE

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1193 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler