1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. MUSA VE KOFFİ ANTRENMANDA
MUSA VE KOFFİ ANTRENMANDA

MUSA VE KOFFİ ANTRENMANDA

İlk devrede yaşadığı yabancı futbolcu sıkıntısını ikinci devrede yaşamak istemeyen Lefke ilk devre tamamlanmadan önce yabancı oyuncu transferi üzerine çalışmalara başlamıştı. Celil Sağır, Tazemeta ve Backhaus ile anlaşma sağlayan Lefke, sezon başında Bolu

A+A-

 

 

İlk devrede yaşadığı yabancı futbolcu sıkıntısını ikinci devrede yaşamak istemeyen Lefke ilk devre tamamlanmadan önce yabancı oyuncu transferi üzerine çalışmalara başlamıştı. Celil Sağır, Tazemeta ve Backhaus ile anlaşma sağlayan Lefke, sezon başında Boluspor’a transfer olan eski futbolcusu Koffi’yi adaya getirerek antrenmanlara çıkardı. 5 Ekim 2011 tarihinde tam üç ay sonra Yenidüzen Spor Servisi’nin “Koffi, geri geliyor” başlığı ile manşetine taşıdığı haber böylelikle doğrulanmış oldu. Koffi’nin yanı sıra transferi yılan hikâyesine dönen, Gençlik Gücü ve Çetinkaya’nın talip olduğu Musa Şanlıer ile dün görüşüp anlaşmaya varan Lefke bu oyuncuyu dün gerçekleşen antrenmanına çıkardı. Musa’nın bugün Lefke’ye transferi için imza atması bekleniyor.

 

SOLKANAT’TAN TEPKİ

Öte yandan Lefke’nin dün gerçekleşen antrenmanında teknik direktör Mehmet Solkanat’ın istedi bölgelerin dışına transfer yapılmasına tepki gösterdiği öğrenildi. Daha önceden stoper ve libero mevkilerine transfer isteyen Solkanat’ın bu bölgeler dışında transfer yapılmasına tepki gösterdiği belirtildi.

 

ÖZERALP’IN KAYMAKLI’YA TRANFERİ OLMADI

Daha önce kadro dışı bırakılan ve ikinci devrede takımda yer almayacağı belirtilen file bekçisi Mehmet Özeralp için dün Küçük Kaymaklı yönetimi Lefke ile bir görüşme yaptı. Ali Duvarcı ile yolların ayrılmasından sonra Baf Ülkü Yurdu’ndan genç kaleci Ufuk Şimşek’i kadrosuna dahil eden Kaymaklı, Mehmet Özeralp için bir görüşme gerçekleştirdi. Lefke ile yapılan görüşmeler sonrası transfer ücreti konusunda anlaşmaya varılamayınca Küçük Kaymaklı bu transferden vazgeçti.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1387 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler