1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. MUSA İÇİN GÖRÜŞMELER SÜRÜYOR
MUSA İÇİN GÖRÜŞMELER SÜRÜYOR

MUSA İÇİN GÖRÜŞMELER SÜRÜYOR

Transferi yılan hikayesine dönen Musa Şanlıer’in durumu belirsizliğini koruyor. Behiç’in Yenicami’ye transferi sonrası bonservisi Bostancı Bağcıl’a verilen fakat bu kulüpte oynamak istemeyen Musa, Çetinkaya’da oynamak istediğ

A+A-

Çağan KUTGÜNER       

 

 

Transferi yılan hikayesine dönen Musa Şanlıer’in durumu belirsizliğini koruyor. Behiç’in Yenicami’ye transferi sonrası bonservisi Bostancı Bağcıl’a verilen fakat bu kulüpte oynamak istemeyen Musa, Çetinkaya’da oynamak istediğini dile getirirken bu gelişmelerin ardından Bağcıl ve Çetinkaya arasında görüşmelerin devam ettiği belirtildi. Önceki gün Çetinkaya futbolcusu Cemre Nasıroğlu ile görüşen Bağcıl’da bu oyuncu ile anlaşma sağlanmasının ardından Musa’ya karşılık Cemre ve bir miktar para karşılığında transferin gerçekleşmesi gündeme geldi.

 

“BAĞCIL’LA BİR PROBLEMİM YOK”

Konuyla ilgili görüşlerini belirten Musa Şanlıer, “Benim kafamda Bostancı Bağcıl’a gitmek yoktu. Yenicami yönetimi bana danışmadan beni Bağcıl’a verdi. Bu yüzden böyle bir tepki verdim. Benim Bağcıl kulübüyle hiçbir problemim yok” diye konuştu. Çetinkaya Spor Kulübü’nün kendisini istediğini, kendisinin de Çetinkaya’yı istediğini belirten Musa, bu transferin gerçekleşmemesi durumunda önümüzdeki hafta en geç salı günü ayrıca Mustafa Yaşınses’in de menajeri olan Kazım Kılınç ile birlikte Türkiye’ye gideceği ve burada iki üç kulüpte deneneceğini sözlerine ekledi. Küçük Kaymaklı futbolcusu Mustafa Yaşınses bilindiği gibi Konya Şeker Spor’da denenmek üzere şu anda Türkiye’de bulunuyor.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1039 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler