1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. MUSA ÇETİNKAYA’YA YAKIN
MUSA ÇETİNKAYA’YA YAKIN

MUSA ÇETİNKAYA’YA YAKIN

Geçtiğimiz sezonun şampiyonu Çetinkaya, yeni sezon öncesi antrenmanlarına geçtiğimiz Pazartesi günü başlarken, transfer çalışmalarına devam ediyor. Bu bağlamda ilk olarak Yenicami’den Hüseyin Kayalılar’ı 55 bin euroya kadrosuna dahil sarı kırm

A+A-

 

 

Lefke’nin Musa için 85 bin TL istemesi, Çetinkaya’nın bu parayı vadeli bir şekilde ödeyebileceğini belirtmesi sonrası Çetinkaya başkanı Ömer Arhun ve Lefke başkanı Yıltaç Mükellef’in bugün görüşüp transferi netleştirmesi bekleniyor

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

 

Geçtiğimiz sezonun şampiyonu Çetinkaya, yeni sezon öncesi antrenmanlarına geçtiğimiz Pazartesi günü başlarken, transfer çalışmalarına devam ediyor. Bu bağlamda ilk olarak Yenicami’den Hüseyin Kayalılar’ı 55 bin euroya kadrosuna dahil sarı kırmızılıların gündeminde yer alan Lefke futbolcusu Musa Şanlıer için pazarlıklar sürüyor. Musa için Lefke’ye teklif yapan Çetinkaya, Lefke’den cevap bekliyor.

 

ARHUN: “CEVAP BEKLİYORUZ”

Konu ile ilgili olarak görüşlerini aldığımız Çetinkaya Türk Spor Kulübü Başkanı Ömer Arhun, Musa için tekliflerini yaptıklarını ve Lefke’den cevap beklediklerini söyledi. Arhun “Musa için teklifimizi yaptık. Henüz net bir gelişme yok. Lefke’den haber bekliyoruz” dedi. Arhun Lefke’nin Musa için kendilerinden 85 bin TL’lik transfer bedeli istediğini belirtirken, kendilerinin de bu parayı vadeli olarak ödeyebileceklerini Lefke’ye ilettiklerini söyledi. Arhun Lefke’nin teklifi görüşüp kendilerine haber vermesini beklediklerini dile getirdi.

 

MÜKELLEF: “BUGÜN GÖRÜŞEBİLİRİZ”

Lefke’nin yönetim olarak Çetinkaya’nın bu parayı vadeli olarak ödeme şeklini gerçekleştireceği toplantıda değerlendirdiği ve ödenecek olan miktarın peşin olmasını istediği öğrenildi. Konu ile ilgili olarak görüşlerini aldığımız Lefke Türk Spor Kulübü başkanı Yıltaç Mükellef, istedikleri rakam olan 85 bin TL’yi peşin olarak istediklerini, Çetinkaya’nın kendilerine 80 bin TL’lik vadeli bir teklif yaptığını söyledi. Mükellef, Çetinkaya başkanı Ömer Arhun ile bugün tranferini çözmek konusunda bir araya gelebileceği ve çözüm arayacaklarını dile getirdi. Lefke’nin bu transferde ılımlı tavır takınması sonrası Musa’nın büyük olasılıkla önümüzdeki sezon sarı kırmızılı takımda forma giymesi bekleniyor.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 539 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler