1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. MÜKELLEF: ADAY DEĞİLİM, ÇIKARSA DESTEKLERİM
MÜKELLEF: ADAY DEĞİLİM, ÇIKARSA DESTEKLERİM

MÜKELLEF: ADAY DEĞİLİM, ÇIKARSA DESTEKLERİM

Batı bölgesinin Süper Lig takımlarından Lefke’de olağan genel kurul yaklaşırken, başkan adaylığı konusundaki belirsizlik devam ediyor. 26 Haziran Salı günü yer alacak olan genel kurulda başkanlığa henüz kimsenin talip olmadığı öğrenildi. Konu ile i

A+A-

 

 

 

 

Kendisinin Başkan adayı olmadığını söyleyen Yıltaç Mükellef, genel kurulda çıkacak başkan adayını destekleyeceğini söyledi. Mükellef, günün sonunda aday çıkmaması halinde Lefke’nin başkansız kalmayacağını belirtti

 

Necmi Belge

 

Batı bölgesinin Süper Lig takımlarından Lefke’de olağan genel kurul yaklaşırken, başkan adaylığı konusundaki belirsizlik devam ediyor. 26 Haziran Salı günü yer alacak olan genel kurulda başkanlığa henüz kimsenin talip olmadığı öğrenildi.

Konu ile ilgili olarak, YENİDÜZEN’e açıklamalarda bulunan Lefke Başkanı Yıltaç Mükellef, kendisinin başkan adayı olmayı düşünmediğini ve genel kurulda çıkacak başkan adayını destekleyeceğini söyledi.

 

“LEFKE BAŞKANSIZ KALMAZ”

Bu konunda camiada bazı ileri gelenleri ile başkan adayı olabilecek nitelikteki saygın kişiler ile dirsek temaslarının devam ettiğini belirten Mükellef, başkan adaylığı netlik kazanmayınca söz konusu kişileri açıklamak istemediklerinin altını çizdi.

Günün sonunda başkan adayı çıkmaması halinde Lefke’nin başkansız kalmayacağını ifade eden Mükellef, yeni bir başkan ile Lefke’de olacak kan değişikliğinin kulübe yeni bir soluk getireceğini iddia etti.

 

“FUTBOLCULARA TEKLİF YOK”

Başkan Mükellef, yeni seçilecek yönetimin şanslı olduğunu ve ellerinin altında bölgenin en iyi teknik adamı Mehmet Solkanat’ın bulunduğunu ve seçilecek yönetim kim olursa olsun, Solkanat ile devam etmesi gerektiğini vurguladı.

Transfer konusuna da değinen Başkan Mükelef, medyada yer aldığı gibi bazı futbolcuları için kendilerine resmi bir transfer teklifi yapılamadığını belirten, bu haberlerin yalan olduğunu sözlerine ekledi. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 554 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler