1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'MÜCADELEYE DEVAM'
MÜCADELEYE DEVAM

'MÜCADELEYE DEVAM'

Sertoğlu KKTC Milli Olimpiyat Komitesi’nin yapısı değişene kadar mücadeleye devam edeceklerini söyledi

A+A-

 

 

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Sertoğlu federasyonların söz sahibi olacağı bir KKTC Milli Olimpiyat Komitesi genel kurulu için adımlar atıp mücadeleyi sürdüreceklerini söyledi

 

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Sertoğlu KKTC Milli Olimpiyat Komitesi’nin (MOK) yapısı değişene kadar mücadeleye devam edeceklerini söyledi.

Geçtiğimiz günlerde birçok spor federasyonu ortaklaşa yayınladıkları basın bildirisinde MOK’un şu anki yapısından memnun olmadıklarını ve çeşitli konularda rahatsızlık duyduklarını dile getirmişlerdi.

Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Sertoğlu da MOK’ta Spor Federasyonlarının söz sahibi olacağı bir yapı istediklerini söyledi. Sertoğlu her şeye tek adamın karar verdiği bir yapının hatalı olduğunu söyledi ve “Federasyonların söz sahibi olduğu bir MOK amacına uygun şekilde hizmet verecek ve kararlar alabilecektir” dedi.

Sertoğlu ayrıca federasyonların söz sahibi olacağı bir genel kurul için adımlar atıp mücadelelerini devam ettireceklerini de sözlerine ekledi.

 

 

Bu haber toplam 397 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler