1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. “MTG’Yİ CİDDİYE ALIYORUZ”
“MTG’Yİ CİDDİYE ALIYORUZ”

“MTG’Yİ CİDDİYE ALIYORUZ”

Necmi Belge Telsim Süper Lig’in ilk haftasında, deplasmanda Göçmenköy’ü 5-0 gibi açık bir farkla mağlup eden ve dikkatleri üzerine çeken batı bölgesinin şampiyonluktaki iddialı takımı B.Bağcıl Teknik Direktörü Toygay Davulcu takımının son d

A+A-

 

 

Necmi Belge

 

Telsim Süper Lig’in ilk haftasında, deplasmanda Göçmenköy’ü 5-0 gibi açık bir farkla mağlup eden ve dikkatleri üzerine çeken batı bölgesinin şampiyonluktaki iddialı takımı B.Bağcıl Teknik Direktörü Toygay Davulcu takımının son durumu ile ilgili olarak, YENİDÜZEN’e konuştu.

 

“ARZU ETTİĞİMİZ BİR GALİBİYETTİ”

Toygar Davulcu, Süper Lig’in ilk haftasını analiz ettiklerinde, Göçmenköy galibiyetinin arzu edilen bir galibiyet olduğunu söyledi. Bu galibiyetin deplasmanda olması kendileri için daha sevindirici olduğunu ifade eden Davulcu ancak, karşılaşmadaki sakatlıkların biraz morallerin bozduğunu buna rağmen, yine de en iyi şekilde hazırlanıp, kendi kendi sahalarındaki Mağusa Türk Gücü maçına çıkacaklarını belirtti.

 

“ERTAÇ YOK, ERBAY BELKİ”

Davulcu, Göçmenköy maçında sakatlanan golcü Ertaç ile defans oyuncusu Erbay’ın durumlarının belirsiz olduğunu, Ertaç’ın bu akşam (Dün) tedavi için İstanbul’a gideceğini,  Erbay’ın tedavisine başlandığını, durumunun hafta sonu belli olacağını ancak, MTG maçında oynaması konusunda umutlu olduğunun altını çizdi.

Takımının performası ile ilgili olarak da konuşan Davulcu, genel olarak bakıldığında ufak tefek eksiklere rağmen takımın performasından memnun olduğunu ve onları da zaman içersinde düzelteceklerini vurguladı.

 

“MTG’Yİ CİDDİYE ALIYORUZ”

Bu hafta, kendi sahalarında MTG ile karşılacaklarını anımsatan Davulcu, MTG’nin ilk hafta kendi sahasında yenilmesinin bir ölçü olmadığını belirtti. Mağusa Türk Gücü’nün deneyimli ve gençlerin harmanlandığı kaliteli bir kadroya sahip olduğunu dile getiren Davulcu, MTG maçının zor geçeceğini  söyledi.

Bu kadro içerisinde Cemal Astan, Hasan Tamel, Derviş Kolcu, Kadir, Osman Çobanoğlu gibi deneymli oyuncuların yanında Uğur, Reşat, Sami ve Erol gibi yetenekli gençlerin de bulunduğunu ifade eden Davulcu, MTG’nin ciddiye alınması gereken bir ekip olduğunu vurguladı.

Tüm bu konuları  Pazartesi günkü ilk idmanda konuştuklarını belirten Davulcu, genel strateji olarak,  her ne kadar da kadro derinlikleri bulunmamasına rağmen, bu sezon oynayacakları tüm maçlardan galibiyet beklediklerin ve hedeflerinin zirve olduğunu sözlerine ekledi.

 

 

 

 

Bu haber toplam 474 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler