1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. MTG’DEN VEFA ÖRNEĞİ
MTG’DEN VEFA ÖRNEĞİ

MTG’DEN VEFA ÖRNEĞİ

MTG Eski Futbolcusu Ali Eşrefoğlu geçirdiği rahatsızlık sonucunda tedavi altında bulunduğu Gazimağusa Devlet Hastanesi’nde MTG yönetim Kurulu tarafından ziyaret edilerek geçmiş olsun dileklerinde bulunuldu.

A+A-

 

 

 

Kıbrıs Türk Futbolunun unutulmaz isimleri arasında yeralan MTG Eski Futbolcusu Ali Eşrefoğlu (Ali Antrenör) geçirdiği rahatsızlık sonucunda tedavi altında bulunduğu Gazimağusa Devlet Hastanesi’nde MTG yönetim Kurulu tarafından ziyaret edilerek geçmiş olsun dileklerinde bulunuldu.

1946 ‘dan itibaren Kıbrıs ve Kıbrıs Türk futboluna futbolcu ve antrenör olarak 50 yılı aşkın hizmet veren Ali Antrenör futbol hayatına Androhosis Kulubünde başladı. Daha sonra Çetinkaya’ya  transfer olan Ali Eşrefoğlu Kıbrıs Milli Takımı’nda da futbol oynayan birkaç Kıbrıslı türkden birisi. Yıllarca MTG de futbolcu ve antrenör olarak hizmet veren Ali antrenör birkaç sezonda Dumlupınar ve Çanakkale  kulubünde antrenör olarak görev yaptı.

Metin Oktay ve Turgay Şeren’in  döneminde Galatasaray’da 3 ay sporcu ve antrenör eğitimine katıldı.

 

HASTANEDE ZİYARET EDİLDİ

Sağlık durumundaki sorunlar  sebebiyle Gazimağusa Devlet Hastanesinde  tedavi gören Ali antrenörü   MTG başkanı Altunay Fahri, Sağlık Şube sorumlusu Ceyhun Ümiter,  Alt yapı sorumlusu Ömür Atamer, MTG eski futbolcusu Tülin Atamer ve genç takım futbolcuları,   Hastane Başhekimi Dr. Erdal Özcenk eşliğinde geçmiş olsun ziyaretinde bulunarak eski futbol anılarını yad ettiler.

 

 

 

Bu haber toplam 483 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler