1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. MTG’de yoğun çalışma temposu
MTG’de yoğun çalışma temposu

MTG’de yoğun çalışma temposu

MTG’de yoğun çalışma temposu Hasan Topaloğlu: “21-29 Ağustos tarihleri arasında İzmit Kartepe’de bir kampımız var. Bu kamptan sonra tempoyu düşürüp anı turnuvaları ile lige tam hazır duruma gelmeye çalışacağız. İdeal kadromuzu hemen hem

A+A-

MTG’de yoğun çalışma temposu

 

Hasan Topaloğlu: “21-29 Ağustos tarihleri arasında İzmit Kartepe’de bir kampımız var. Bu kamptan sonra tempoyu düşürüp anı turnuvaları ile lige tam hazır duruma gelmeye çalışacağız. İdeal kadromuzu hemen hemen oluşturduk”

 

MTG’nin hafta sonuna kadar yapacağı üç hazırlık maçı var. Bugün Serdarlı ile Serdarlı’da hazırlık maçı yapacak olan MTG, yarın da Gönyeli ile Gönyeli’de karşı karşıya gelecek. MTG pazar günü Bostancı Bağcıl ile Bostancı’da hazırlık maçı yapacak

 

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

Mağusa Türk Gücü’nde yoğun çalışma temposu devam ediyor. Geçtiğimiz hafta içerisinde Pius Nelson Ikedia gibi çok önemli bir futbolcuyu renklerine bağlayan MTG, diğer yabancı hakkını da kullanarak transferi kapatacak.

İdeal kadrosunu oluşturan MTG, hafta sonuna kadar iki yabancı futbolcuyu adaya getirip deneyecek. Bir tanesi Sierra Loren’li, bir tanesi de İkedia’nın önerdiği Nijeryalı bir futbolcuyu adaya getirecek olan MTG, bu futbolcular beğenilirse biri arsında tercih yapılıp yabancı transfer hakkını da dolduracak.

 

Topaloğlu: “İdeal kadromuzu oluşturduk”

MTG Antrenörü Hasan Topaloğlu, YENİDÜZEN’e yaptığı açıklamada, şuana kadar her şeyin güzel olduğunu, takımdaki havanın çok iyi olduğunu ve çok yoğun bir antrenman içerisinde ağır bir dönem geçirdiklerini söyledi.

Topaloğlu şöyle devam etti: “21-29 Ağustos tarihleri arasında İzmit Kartepe’de bir kampımız var. Bu kamptan sonra tempoyu düşürüp anı turnuvaları ile lige tam hazır duruma gelmeye çalışacağız. İdeal kadromuzu hemen hemen oluşturduk. Bir yabancı hakkımız kaldı. Onu da en iyi şekilde değerlendirmek için, çalışmalarımız sürüyor. Hafta sonuna kadar bir Sierra Loren’li, bir tane de İkedia’nın bize önerdiği Nijeryalı oyuncuları adaya getirip deneyeceğiz.

Yerli transferi kapattık.”

 

“Çok zevkli bir lig olacak”

Göze hoş gelen güzel futbol izlettiren ve şampiyonluk yarışının içerisinde bir MTG yaratmak hedefinde olduklarını vurgulayan Topaloğlu, önümüzdeki sezon çok zevkli bir ligin yaşanacağını söyledi.

Topaloğlu, ligde Çetinkaya, Yenicami ve Küçük Kaymaklı’nın şampiyonluk yarışında kesin olduğunu ancak, MTG, B. Bağcıl, DTB, Cihangir ve Lefke’nin de her an sürpriz yapabilecek konumda olduklarını sözlerine ekledi.

 

Hafta sonuna kadar üç hazırlık maçı

MTG’nin hafta sonuna kadar yapacağı üç hazırlık maçı var. Bugün Serdarlı ile Serdarlı’da hazırlık maçı yapacak olan MTG, yarın da Gönyeli ile Gönyeli’de karşı karşıya gelecek. MTG Pazar günü ise Bostancı Bağcıl ile Bostancı’da hazırlık maçı yapacak.

Bu haber toplam 870 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler