1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. MTG’DE ÖZÇELİK İSMİ ÖN PLANDA
MTG’DE ÖZÇELİK İSMİ ÖN PLANDA

MTG’DE ÖZÇELİK İSMİ ÖN PLANDA

Mağusa Türk Gücü’nde önceki gün yapılan genel kurulda başkan adayı çıkmazken, eski Başkan Halil Falyalı’nın aday olmayacağının netleşmesi üzerine bazı isimler kulislerde telaffuz edilmeye başlandı.

A+A-

 

 

 

 

Kaya Emiroğlu

 

Mağusa Türk Gücü’nde önceki gün yapılan genel kurulda başkan adayı çıkmazken, eski Başkan Halil Falyalı’nın aday olmayacağının netleşmesi üzerine bazı isimler kulislerde telaffuz edilmeye başlandı. Bunlardan biri olan eski yönetim kurulu üyesi ve halen KTFF Yönetim kurulu üyeliğini devam ettiren Tolga Özçelik’in yeni bir yönetim oluşturmak için çalışma yaptığı öğrenildi. MTG camiasından birçok önemli isimle temasta olduğu öğrenilen Tolga Özçelik’in başkanlık için aday olabileceği ve her kesimden oluşacak güçlü bir yönetimle futbol takımını yeni sezona iyi bir şekilde hazırlamayı istediği belirtiliyor. Bu arada eski başkan Halil Falyalı’nın aday olması halinde Özçelik’e destek vereceği de ifade edildi. Ertelenen genel kurul cuma günü kulüp lokalinde yapılacak.

 

AHMET OGAN GÖREVİNİN BAŞINDA

Futbol takımı ise çalışmalarına devam ediyor. Teknik Direktör Ahmet Ogan nezaretinde antrenmanlarına Mağusa Canbulat ve zaman zaman da Salamis ormanında yapılan kroslarla devam eden sarı yeşillilerde gençler kadroda ağırlık kazanırken, Hasan Tamel gibi tecrübeli isimler de takımda yer almaya devam ediyorlar.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 447 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler