1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. MTG’DE HEDEF YAPILANMA
MTG’DE HEDEF YAPILANMA

MTG’DE HEDEF YAPILANMA

Ogan “MTG güçlü bir camiadır, yönetim, taraftar ve sporcularla birlikte her zorluğu atlatır” şeklinde konuştu

A+A-

 

 

Mağusa Türk Gücü’nün yeni sezondaki teknik patronu Ahmet Ogan “MTG güçlü bir camiadır, yönetim, taraftar ve sporcularla birlikte her zorluğu atlatır” şeklinde konuştu

 

Mağusa Türk Gücü’nde teknik patronluğa getirilen Ahmet Ogan, takımın yeniden yapılanmaya ihtiyacı olduğunu söyledi

Telsim Süper Lig ekibi Mağusa Türk Gücü başkanlık krizi ardından antrenör sorununu da çözerek yeni sezon planlamasına hız verdi.

Geçtiğimiz günlerde teknik patronluk görevine getirilen Ahmet Ogan, Mağusa Türk Gücü camiasını çok iyi tanıdığını söyledi ve “ MTG çok güçlü bir camiadır, yönetim, taraftar ve sporcular el ele vererek her zorluğu aşacak güçtedir” dedi. Ogan takımla birlikte yaklaşık 1 aydır çalışmalara devam ettiğini ve tüm çalışmalarını bu sezon sıkıntı yaşamamak üzerine yaptıklarını söyledi. Ahmet Ogan “Şu anki durum bir geçiş dönemidir, önemli olan bu dönemi atlatırken fazla büyük yara almamaktır” dedi.

Genç teknik adam geçen sezon MTG kadrosunda bulunan 28 futbolcudan sadece 13 futbolcu kaldığını, bunlardan kaleci İbrahim ile Ayer’in de askere gittiğini söyledi. Ogan “Bu transfer döneminde çok iyi oyuncularımız başka kulüplere transfer oldu, ancak kalan oyuncularımız da çok kaliteli ve yetenekli. Bu oyuncuların yanına geçen sezon başka kulüplerde kiralık olan 8 futbolcu ve genç takımdan alınan 3 oyuncu ilave ederek yolumuza devam edeceğiz” şeklinde konuştu. Ogan MTG takımının yaş ortalamasının geçen sezon 30, bu sezon ise 24 olduğunu söyledi ve bu rakamlar aslında yeniden yapılanmanın en büyük göstergesidir dedi.

Ahmet Ogan en büyük avantajlarının sentetik sahaları olduğunu ve bu sahada istedikleri zaman antrenman yapma olanakları olduğunu sözlerine ekledi.

Ogan MTG yönetimine kendisini bu göreve laik gördükleri için teşekkür etti. Ahmet Ogan ayrıca son 4 sezondur kulüpte başkanlık yapan ve futbol sahasının yapılmasında çok büyük payı bulunan Halil Falyalı’ya da teşekkürlerini iletti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 416 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler