1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. MTG’DE EKSTRA ANTRENMAN
MTG’DE EKSTRA ANTRENMAN

MTG’DE EKSTRA ANTRENMAN

Mağusa Türk Gücü pazar günü Güzelyurt’ta yapacağı Lefke maçının hazırlıklarını devam ettirirken, takım antrenörü Hasan Topaloğlu, dün sabah bazı futbolculara ekstra çalışma yaptırdı. Kaleci İbrahim Uludağ, Osman, Hüseyin Sadıklar, Uğur Yasan, Jacque

A+A-

 

 

Mağusa Türk Gücü pazar günü Güzelyurt’ta yapacağı Lefke maçının hazırlıklarını devam ettirirken, takım antrenörü Hasan Topaloğlu, dün sabah bazı futbolculara ekstra çalışma yaptırdı. Kaleci İbrahim Uludağ, Osman, Hüseyin Sadıklar, Uğur Yasan, Jacques ve Uğur Gök’ün katıldığı antrenman Dr. Fazıl Küçük Stadı’nda yer aldı. Antrenman yaklaşık 1.5 saat sürerken Ikedia, Deniz, Nikolou ve hafif sakatlığı bulunan kaleci İbrahim Uludağ’ın fizik tedavi amaçlı olarak doktora götürüldüğü öğrenildi. 

 

SAKATLIKLAR CAN SIKIYOR

Göçmenköy maçında sakatlanan Nikolou, Yenicami maçında sakatlanan Deniz ve DTB maçında sakatlanan Ikedia’nın sakatlıkları hala sürüyor. Deniz ve Ikedia bu hafta yapılan çalışmalara katılmazken, takımla birlikte çalışan Nikolou’nun durumu hala belirsiz. Bu oyuncuların zorlu Lefke maçında oynatılıp oynatılmayacağı ise maç gününde belli olacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 698 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler