1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. MTG’DE BELİRSİZLİK SÜRÜYOR
MTG’DE BELİRSİZLİK SÜRÜYOR

MTG’DE BELİRSİZLİK SÜRÜYOR

Üçüncü kez ertelemek zorunda kalan Mağusa Türk Gücü’nde Çarşamba günü yapılacak genel kurulda da başkan adayı olmama ihtimali devam ediyor.

A+A-

 

 

Kaya Emiroğlu

 

Eski başkan Halil Falyalı’nın aday olmama kararı almasından sonra bir türlü başkan adayı bulamayan ve olağanüstü genel kurulunu üçüncü kez ertelemek zorunda kalan Mağusa Türk Gücü’nde Çarşamba günü yapılacak genel kurulda da başkan adayı olmama ihtimali devam ediyor.

Eski yöneticilerden Tolga Özçelik ve Mehmet Şemi’nin yeni bir yönetim oluşturma adına başkanlık adaylığı için isimlerinin anılmasının ardından son olarak işadamı Börke Kaşif’in de adaylık için ismi geçiyor. Ancak bu konuyla ilgili henüz net bir gelişme de olmuş değil.

 

ÇALIŞMALAR VE HAZIRLIKLAR DEVAM EDİYOR

Efsanevi kulüp bir taraftan başkan adayı bulamazken, diğer taraftan etkinliklerini de devam ettiriyor. Futbol A Takımı ve U-19 Takımı Teknik Direktör Ahmet Ogan yönetiminde çalışmalarını sürdürürken hazırlık maçları da yapılıyor. Son olarak geçtiğimiz gün Gençler Birliği ile oynanan hazırlık karşılaşmasını yeşil sarılı ekip kazandı. Bu arada yine kulübün organize ettiği 2. Merhum Osman Maraşlı Küçükler Futbol Turnuvası da önceki gün yapıldı. Önümüzdeki üç hafta içerisinde ise Mağusa Canbulat Stadı’nda yine küçük, U-15 ve U-19 takımlarının yer alacağı turnuvular düzenlenecek.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 388 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler