1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. MTG ZİRVEYE YÜRÜYOR
MTG ZİRVEYE YÜRÜYOR

MTG ZİRVEYE YÜRÜYOR

Telsim Süper Lig’de geçen hafta deplasmanda Lapta karşısında aldığı net galibiyetle zirvedeki takımların da puan yitirmeleriyle bir anda zirve ortakları arasına giren Mağusa Türk Gücü’nün başarılı antrenörü Hasan Topaloğlu, takımının son durum

A+A-

 

 

Mağusa Türk Gücü Antrenörü Hasan Topaloğlu, Lapta galibiyetiyle zirveye yeniden ortak olduklarını belirterek, “Türk Ocağı maçından üç puan bekliyoruz” dedi

 

Ligde devrenin geriye kalan 3 maçında alt sıralarda yer alan takımlarla zorlu maçlar oynayacaklarını belirten Topaloğlu bu maçları kayıpsız atlatmak istediklerini vurguladı

 

NECMİ BELGE

 

Telsim Süper Lig’de geçen hafta deplasmanda Lapta karşısında aldığı net galibiyetle zirvedeki takımların da puan yitirmeleriyle bir anda zirve ortakları arasına giren Mağusa Türk Gücü’nün başarılı antrenörü Hasan Topaloğlu, takımının son durumunu YENİDÜZEN’e değerlendirdi.

Topaloğlu, Lapta maçından aldıkları galibiyetle yeniden zirve yarışına ortak olduklarını söyledi. Lapta maçına giderken, rakiplerinin biri birleri ile oynayacakları maçların hesabını yaptıklarını ve mutlaka birilerinin puan kaybedebileceğini  düşündüklerini dile getiren Topaloğlu  bu noktada, önemli olanın kendilerinin kazanması olduğunu,  bunu başararak, yeniden zirveye ortak olduklarını belirtti.

 

“ÜÇ ZOR MAÇ”

 

Lapta galibiyetinden sonra, yeniden özgüvenlerini kazandıklarının altını çizen Topaloğlu, şimdi önlerinde sırası ile kendi evlerinde Türk Ocağı, Bostancı Bağcıl deplasmanı ve Gönyeli ile yine kendi sahalarında olmak üzere üç zorlu maç olduğunu anımsattı.

 

“TÜRK OCAĞI MAÇINDAN ÜÇ PUAN BEKLİYORUZ”

 

Bu üç takımın da ligde kalma adına puana ihtiyaçları olduğunun bilincinde olduklarını ifade eden Topaloğlu bu nedenle, işlerinin hiç de kolay olmayacağının bilincinde olduklarının altını çizdi. Lapta maçından sonra bazı futbolcularının sakatlandığını açıklayan Topaloğlu, Ikedia, Yasin Kansu ve Hasan Tamel’in son yapılan iki antrenmana da katılmadıklarını belirtti. Topaloğlu, ayrıca Gürçin, Kadir ile Ayer’in sakatlıklarının sürdüğünü ve durumlarının ise maç günü belli olacağını dile getirdi.

Topaloğlu, Bu haftaki TOL maçı ile ilgili olarak da, son haftalarda çıkışa geçen bir takım ile oynayacaklarının bilincinde olduklarını, işlerinin kolay olmadığını ancak, tek hedeflerinin mutlak kazanmak olduğunu vurguladı.

 

“DERVİŞ KOLCU İLE İLGİLENİYORUZ”

 

Eksik kadrolarına rağmen, bu maçlardan kayıpsız ayrılıp, devre arasında yapacağımız transferlere odaklanmak istediklerini ifade eden Topaloğlu, transferde orta sahaya en az üç yabancı veya yerli transfer edeceklerinin altını çizdi.

Bu bağlamda, B.Bağcıl’dan Derviş Kolcu ile ilgilendiklerini ve konuştuklarını ifade eden Topaloğlu, bu futbolcunun bir anlamda olmazsa olmazları olduğunu sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 773 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler