1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. MTG U-19 YEMEKTE BULUŞTU
MTG U-19 YEMEKTE BULUŞTU

MTG U-19 YEMEKTE BULUŞTU

KTFF U-19 Süper Lig’de 2011-2012 sezonunu üçüncü sırada tamamlayan Mağusa Türk Gücü gençleri önceki akşam yemekte bir araya geldi.

A+A-

 

 

 

 

Kaya Emiroğlu

 

KTFF U-19 Süper Lig’de 2011-2012 sezonunu üçüncü sırada tamamlayan Mağusa Türk Gücü gençleri önceki akşam yemekte bir araya geldi. Dumlupınar Restoran’ta gerçekleşen yemeğe Ekonomi ve Enerji Bakanı Sunat Atun, Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği Başkanı Ogün Genç Kaçmaz, Mağusa Türk Gücü Özkaynaklar ve U-19 Teknik Direktörü Ahmet Ogan, genç takım ve alt yapıdan sorumlu yöneticiler ve futbolcular katıldı.

 

SEZONUN YORGUNLUĞUNU ATTILAR

Oldukça güzel bir ortamda gerçekleştirilen yemekte, genç futbolcular geçen bir sezonun değerlendirilmesi, oynanan karşılaşmalarda saha içi ve dışında yaşanan gelişmelerinin konuşulup tartışılırken, yoğun geçen bir sezonunda yorgunluğu böylece giderilmiş oldu. MTG U-19 takımına maddi ve manevi olarak sürekli destek ve katkı koyan Ekonomi ve Enerji Bakanı Sunat Atun’un,  yemeğe katılan genç futbolculara vermiş olduğu önemle birlikte, yakından ilgilenmesi, futbolcuları oldukça mutlu etti. Eğlence ve coşkunun artması ile birlikte güzel geçen akşam, geç saatlere kadar sürdü.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 486 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler