1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. MTG KAMP + TRANSFER YAPTI
MTG KAMP + TRANSFER YAPTI

MTG KAMP + TRANSFER YAPTI

Bu sezon Şampiyonluğun en güçlü adayları arasında gösterilen Mağusa Türk Gücü İzmit Kartepe’deki kamp çalışmalarını sürdürürken transfer çalışmalarına da hız kesmeden devam ediyor. Kartepe’de bulunan Mağusa Türk Gücü antrenörü Hasan Topaloğlu

A+A-

 

 

Güren Tilki (KTSYD)- İzmit Kartepe

Bu sezon Şampiyonluğun en güçlü adayları arasında gösterilen Mağusa Türk Gücü İzmit Kartepe’deki kamp çalışmalarını sürdürürken transfer çalışmalarına da hız kesmeden devam ediyor.

Kartepe’de bulunan Mağusa Türk Gücü antrenörü Hasan Topaloğlu yaptığı açıklamada kamptan oldukça memnun olduğunu belirterek “İzmit Kartepe’de  6 gün önce kampa girdik. Burada aramıza katılan yabancı futbolcular oldu, onları da denemeye başladık. Geçen sürede  günde 2 ve 3 idmanla antrenmanlar yaptık” dedi.

Kampın  çok güzel geçitiğini sahaların ve ,hava şartlarının antrenman için olumlu olmasının antrenman performansını artırdığını belirten Topaloğlu Mağusa Türk Gücü’nün  lige hazırlık açısından üst seviyede olduğunu söyledi.

Yabancı futbolcu konusunda da Kartepe kampının olumlu geçtiğini söyleyen Topaloğlu iki Nijeryalı oyuncu denediğini ancak beğenmediğini söyledi.

 

UĞUR YASAN MTG’DE

Türkiye uyruklu futbolcu kontenjanı için 2 oyuncu denediklerini ve yıllarca Antalya’da oynayan Kocaelispor kaptanlığını yapmış 31 yaşında tecrübeli futbolcu Uğur Yasan’la dün akşam anlaşmaya vardıklarını açıkladı. Topaloğlu Uğur’un Magosa Türk Gücü ile birlikte özel idmanlara çıktığını belirterek “kendisini lige hazırlamaya çalışıyoruz. Yabancı konusunda 1 hakkımız kaldı.  Yakında Mağusa Türk Gücü büyük bir bomba patlatacak. Piyu Sikid ile birlikte forma giymiş bir futbolcuyu Pazartesi günü adamıza getiriyoruz” dedi.     

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 727 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler