1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. MTG '4'LEDİ
MTG 4LEDİ

MTG '4'LEDİ

MTG 6. Ali Cevizli Yıldızlar Anı Futbol Turnuvası tamamlandı

A+A-

 

 

 

 

 Canbulat Stadı’nda 6-8 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilen turnuvanın finalinde Mağusa Türk Gücü ilk yarısını 3-0 yenik tamamladığı maçta, Mormenekşe’yi 4-3 yenerek, üst üste dördüncü kez kazanma başarısı gösterdi

 

Mağusa Türk Gücü Spor Kulübü tarafından düzenlenen 6. Ali Cevizli Yıldızlar Anı Futbol Turnuvası önceki gün oynanan üçüncülük ve final maçları ile tamamlandı.

Ekonomi ve Enerji Bakanlığı’nın ana sponsorluğunda, 6-8 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilen MTG 6. Ali Cevizli Yıldızlar Anı Futbol Turnuvası’na Mağusa Türk Gücü, Mormenekşe, Çanakkale ve Geçitkale takımları mücadele etti.

Gazimağusa Canbulat Stadı’nda gerçekleştirilen MTG 6. Ali Cevizli Yıldızlar Anı Futbol Turnuvası final maçında Mağusa Türk Gücü ilk yarısını 3-0 mağlup kapattığı maçı, ikinci yarıda ortaya koyduğu mükemmel performansla 4-3 kazanarak şampiyon oldu. Mağusa Türk Gücü dört yıl üst üste şampiyon olarak önemli bir başarı elde etti.

Turnuvanın üçüncülük maçında ise Çanakkale, normal süresi 2-2 beraberlikle biten maçta penaltı atışları sonunda Geçitkale’yi 4-3 mağlup ederek üçüncü oldu.

MTG 6. Ali Cevizli Yıldızlar Anı Futbol Turnuvası final ve üçüncülük maçlarının ardından belirlenen derecelere göre takımlara kupa, maçları yöneten hakemlere, sponsorlara, aileye madalya ve plaketleri Mağusa Türk Gücü 2. Başkanı ve Basın Sözcüsü Tolga Özçelik, yönetim kurulu üyesi İbrahim Konti, Ömür Atamer, genç takım ve alt yapı teknik direktörü Ahmet Ogan, Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği Başkanı Ogün Genç Kaçmaz, merhum Ali Cevizli’nin kızı Aysu Cevizli Aydın, damadı Kemal Aydın, tarafından verildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 417 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler