1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. MORMENEKŞE’DE SIKINTILI GÜNLER
MORMENEKŞE’DE SIKINTILI GÜNLER

MORMENEKŞE’DE SIKINTILI GÜNLER

Daikin Kupası’nda Yenicami’yi elemesine karşın Telsim Birinci Ligi’nde ikinci devre adına hedeflediği galibiyetleri henüz kazanamayan Mormenekşe’de futbolcuların cezalarının ve sakatlıklarının devam etmesi, teknik heyetin canını sı

A+A-

 

 

İkinci devrede yaptığı üç maçtan sadece bir puan çıkarabilen Mormenekşe’de sakat ve cezalılar can sıkıyor

 

Kaya EMİROĞLU

Daikin Kupası’nda Yenicami’yi elemesine karşın Telsim Birinci Ligi’nde ikinci devre adına hedeflediği galibiyetleri henüz kazanamayan Mormenekşe’de futbolcuların cezalarının ve sakatlıklarının devam etmesi, teknik heyetin canını sıkmaya devam ediyor. İkinci devredeki üç maçından sadece bir puan çıkarabilen kırmızı yeşilliler, üç maçta da eksiklikler yaşarken, galibiyete hasret kaldılar.

 

ŞERİFOĞLU: “SIKINTILARIMIZ VAR AMA PUAN İÇİN GİDECEĞİZ”

Mormenekşe Teknik Direktörü Eralp Şerifoğlu, sakat, cezalı ve formsuz futbolcuları bulunduğunu, ancak yine de Gençlik Gücü maçına puan amacıyla gideceklerini vurguladı. İkinci devredeki üç maçta da istedikleri ideal kadroyla mücadele etme şansı bulamadıklarına dikkat çeken Şerifoğlu, önlerinde on maçın bulunduğunu ve yarışta olmaya devam edeceklerini kaydetti.

 

ERGAZİ VE BEYAZİ YOK

Gençlik Gücü maçı öncesinde takımda önemli eksikler var. Görneç maçı sonrası ceza alan Sami Ergazi ile geçen haftaki Serdarlı maçı sonrası ceza alan Yusuf Beyazi bu hafta kadroda yer alamayacaklar. Hasan Türkoğlu’nun master eğitimi için İngiltere’ye gittiği öğrenilirken, Fevzi’nin sakatlığının devam ettiği, oynayıp oynamayacağının henüz netlik kazanmadığı belirtildi. Takımın tecrübeli isimlerinden Mustafa Biran ise antrenmanlara başladı , ancak, haftasonun oynaması zor görünüyor. Takımın asker futbolcularının ise antrenman eksiklikleri bulunuyor.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 757 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler