1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. MORMENEKŞE YİNE İYİ FUTBOL HEDEFLİYOR
MORMENEKŞE YİNE İYİ FUTBOL HEDEFLİYOR

MORMENEKŞE YİNE İYİ FUTBOL HEDEFLİYOR

Mormenekşe’de bu sezon hedef yine iyi futbol ve iddialı olmak olarak belirlendi.

A+A-

 

 

Kaya Emiroğlu

 

Birinci Lig’de geçen sezon terfi için büyük şans yakalayan ancak play-off son maçını kaybederek umutlarını önümüzdeki sezona taşımak zorunda kalan Mormenekşe’de bu sezon hedef yine iyi futbol ve iddialı olmak olarak belirlendi.

Transferde aceleci davranmayan ve zaten iyi bir kadroya sahip olan kırmızı yeşilliler, ilk olarak temmuz başında futbolcularıyla bir araya gelerek mevcut sorunları tartışmak, eksiklikleri gidermek ve genel olarak yine iyi bir kadro oluşturmak istiyorlar. Başarılı savunma oyuncusu Mustafa Biran’ın aktif futbolu bırakması ve takımdan ayrılmasının ardından bir başka başarılı savunma oyuncusu Hüseyin Özbaysal’la anlaşan Mormenekşe, az ve öz transfer yapmayı istiyor.

 

HEDEF İYİ FUTBOL

İlk olarak mevcut kadroyu korumayı isteyen Mormenekşe, geçen sezon olduğu gibi yine iyi futbol oynayarak iddialı olmayı hedefliyor. Geçen sezon yakalanan havayı yeniden yaşatma amacında olan kırmızı yeşilliler, temmuz ayının sonuna doğru sezon açılışı yapmayı planlarken, kadroya takviye amaçlı genç takımdan da futbolcuları almayı düşünüyorlar.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 498 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler