1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. MONARGALI: DAHA İYİ YERDE OLMAK İSTİYORUZ
MONARGALI: DAHA İYİ YERDE OLMAK İSTİYORUZ

MONARGALI: DAHA İYİ YERDE OLMAK İSTİYORUZ

Ara transferde az da olsa hareketli olan Dumlupınar, ligin altından kurtulup daha yukarılara çıkmayı hedefliyor

A+A-

 

 

Ara transferde az da olsa hareketli olan Dumlupınar, ligin altından kurtulup daha yukarılara çıkmayı hedefliyor

 

Kaya Emiroğlu

 

Telsim Birinci Lig’de ilk devre sonunda alt sıralarda kalan ve direkt düşme tehlikesi de yaşmakta olan Dumlupınar, ikinci devrede daha fazla puan toplayarak üst sıralara tırmanmayı hedefliyor. Devre arasında, sezon başında Maraş Gençlik’e verilen Süleyman’ın yanı sıra Akıncılar’dan kiralık Mustafa, Çanakkale’den Mehmet Şengüller transfer edilirken, takımın eski kalecilerinden Şenel de İngiltere’den dönerek takıma katıldı. Bu arada sezon başında beridir sakatlıklarından dolayı kadroda yer alamayan geçen sezonun başarılı ismi Mustafa Köleli ve Mehmet Tuğral da takımla birlikte antrenmanlarını sürdürüyorlar. Sarı kırmızılılar, geçen hafta sonu Türkmenköy ile Mağusa’da yaptıkları maçı 2-1 kazanırken, takıma yeni katılan futbolcular bu maçta forma giyme fırsatı buldular.

 

MONARGALI: “SIKINTI YAŞAMAK İSTEMİYORUZ”

Dumlupınar Basın Sözcüsü Özhan Monargalı, ligde bulundukları yerin pek de iç açıcı olmadığını, daha yukarılara tırmanarak tehlikeli bölgeden uzaklaşmak istediklerini vurguladı. Devre arası transferler ve iyileşen futbolcuların katılmasıyla daha güçlü bir kadro oluşturduklarına işaret eden Monargalı, sezon sonunda sıkıntı yaşamak istemediklerinin altını çizdi. Antrenman saha sıkıntısı çekmeye devam ettiklerini de hatırlatan Monargalı, buna karşılık çalışmalarını sürdürdüklerini, Canbulat’ın hizmete sokulmasıyla bir nebze olsun rahatlayacaklarına inandıklarını belirtti. Monargalı ayrıca, Dr Fazıl Küçük Stadı’nın çim zeminin kış aylarında yıpranma problemini de dile getirdi.

 

BAŞSAĞLIĞI VE KUTLAMA

Monargalı, kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş’ın vefatından dolayı duydukları üzüntüyü dile getirerek tüm Türk ulusuna başsağlığı diledi. Bu arada A Takım Yardımcı Antrenörü İzzet Kaçmaz’ı da baba oluşundan dolayı kutlayan Monargalı, Futbol Akademisi ile ilgili bilgi de verdi. Desly Group adına Süleyman Özkoç’un akademiye olan katkılarının sürdürdüğünü ve bundan dolayı kendilerine çok teşekkür ettiklerini kaydeden Monargalı, akademi için yer olarak kulüp binası altında geniş bir oda hazırlandığını ifade etti. Monargalı, Teknik Direktör ve aynı zamanda Akademi Spor Koordinatörü olan Gürsel Kaçmaz ve yardımcılarının akademi öğrencilerine bu odada özellikle teorik bilgi eğitimi vereceklerini kaydetti.  

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 890 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler