1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. MİTRU’DAN DÖNÜŞ SİNYALİ
MİTRU’DAN DÖNÜŞ SİNYALİ

MİTRU’DAN DÖNÜŞ SİNYALİ

Telsim Süper Lig’in alt sıralardaki ekiplerinden Göçmenköy’de ara transfer döneminde takıma takviye çabaları sürüyor. Son olarak Göçmenköy, ülkemizde daha önce Çetinkaya’da forma giymiş ve futbolu 4 sene önce bırakan Mitru’yu hazı

A+A-

 

 

 

Uzun yıllar Çetinkaya forması giydikten sonra 4 yıl önce futbolu bırakan Mitru yeşil sahalara dönme hazırlığında. Göçmenköy ile antrenmanlara çıkan Mitru, Özçığ’ın olumlu görüş belirtmesi halinde ikinci devrede bu takımın formasını giyecek

 

Çağan KUTGÜNER

 

Telsim Süper Lig’in alt sıralardaki ekiplerinden Göçmenköy’de ara transfer döneminde takıma takviye çabaları sürüyor.  Son olarak Göçmenköy, ülkemizde daha önce Çetinkaya’da forma giymiş ve futbolu 4 sene önce bırakan Mitru’yu hazırlık maçlarında deneyip performansına göre imza attırmayı düşünüyor.

Dinamo Bükreş ile geldiği ülkemizde Çetinkayalıların dikkatini çeken ve transfer teklifi alan Mitru Costantin, ülkesinde dönmesinden 1 hafta sonra KKTC’ye gelerek Çetinkaya’da futbol oynamaya başlamış ve yıllarca bu takımın formasını giymişti. Oyun kurucu mevkisinde oynayan 37 yaşındaki Mitru, 4 yıl önce futbolu bırakmıştı.

 

ÖZÇIĞ: “İKİNCİ YARIYA HAZIRIZ”

Göçmenköy teknik direktörü Mustafa Özçığ “Takımın morali yerinde, yaptığımız idman ve hazırlık maçlarıyla ikinci yarıya hazırız” dedi.

Çarşamba günü Baf Ülkü Yurdu, Cumartesi günü de Hamitköy ile hazırlık maçı oynayarak ikinci devre hazırlıklarını sürdüreceklerini belirten Özçığ, yaptıkları transferleri de bu maçlarda göreceklerini belirtti.

 

“ÇAĞIN - BÜLENT TAKASINDAN KÂRLI ÇIKTIK”

Gönyeli’den Çağın ile Bülent’ i takas yoluyla değiştiklerini söyleyen Özçığ, bu transferden avantajlı çıkan takım olduklarını sözlerine ekledi.

Çağın’ın yanı sıra  Gönyeli’de kiralık oynayan Yenicami futbolcusu Özgür Gül ile görüştüklerini söyleyen Özçığ , bu transferin büyük ihtimalle olumlu sonuçlanacağını belirtti.

Göçmenköy teknik direktörü Mustafa Özçığ son olarak hedeflerinin play-out dışına çıkmak olduğunu sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1178 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler