1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. MİNİKLER SERTİFİKALARINI ALDI
MİNİKLER SERTİFİKALARINI ALDI

MİNİKLER SERTİFİKALARINI ALDI

Levent Spor Yüzme Yaz Okulu’nda eğitim alan 4 ile 14 yaş arasındaki çocuklar düzenlenen törenle sertifikalarını aldı

A+A-

 

 

 

 

Çocuklara yaz tatilinden yararlanarak yüzme sporunu sevdirmeyi amaçlayan “ Levent Spor Yüzme Yaz Okulu” bu sezon da başarılı bir kurs dönemi, geçirdi.

Levent Spor Yüzme Yaz Okulu Koordinatörü Serkan Biran’nın yaptığı açıklamaya göre; Levent Spor Yüzme Kulübü’nün bu yılki kurslarına 150 öğrenci katıldı. Yüzme tekniklerini öğrenen 4 ile 14 yaş arasındaki çocuklar, yaşlarına ve seviyelerine göre gruplara ayrılarak 75 gün süreyle çalıştılar. Kurs sonunda her çocuk kendi fiziksel kapasitesine ve sosyal uyumuna  göre gelişim gösterdi.

İlk kez geçen yıl başlatılan alt yapı sporcuları, UKÜ Arena Kapalı Yüzme Havuzun’da Kış döneminde de yüzme sporuna devam etme fırsatı buldular. Aynı anlayış çerçevesinde olan  Levent Spor Yüzme Kulübü bu yıl da, yeni aday kadrolar oluşturacak ve ileri düzeyde yüzme tekniği eğitimi vererek, performans sporcuları yetiştirecek.

Koordinatör Serkan Biran, bugüne kadar özveriyle zaman ayırıp, çocukların yüzme konusunda  gelişmelerine hem manevi hem de maddi destek veren  velilere, kurum adına  teşekkür etti.

Kursiyerlere emeklerini hiç esirgemeyen ve onların dünyalarına farklı bir ışık tutan değerleri eğitmenler eşliğinde sertifikalarını; Levent Schools yönetim kurulu başkanı  Mehmet Boyacı, Levent Schools eğitim direktörü Emine Beton, Genel Ortaöğretim Dairesi Eğitim Öğretim Uzmanı Ece Uzun, Levent Koleji Müdürü Sn Asım İdris,  Levent İlkokulu Müdürü Ertan Aligüllü verdiler. Levent College okul bahçesinde düzenlenen sertifika etkinliği aileler ve çocukların katıldığı kokteyl parti ile tamamlandı.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 409 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler