1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. MİNİK TURAN İÇİN ELELE
MİNİK TURAN İÇİN ELELE

MİNİK TURAN İÇİN ELELE

Kanser hastası Küçük TURAN'a destek olmak isteyen Kuzey Kıbrıs Turkcell aboneleri, 3254'e mesaj gönderebilir. Lütfen bunu duyuralım, paylaşalım. Her SMS 5 TL. herkes, dilediği kadar SMS gönderebilir. Kuzey Kıbrıs Turkcell bundan hiçbir gelir elde etmeden,

A+A-

 

 

Kanser hastası Küçük TURAN'a destek olmak isteyen Kuzey Kıbrıs Turkcell aboneleri, 3254'e mesaj gönderebilir. Lütfen bunu duyuralım, paylaşalım. Her SMS 5 TL. herkes, dilediği kadar SMS gönderebilir. Kuzey Kıbrıs Turkcell bundan hiçbir gelir elde etmeden, toplanan parayı Turan’ımıza ulaştıracak.

KKTC Telsim faturalı hat aboneleri de, 3254'e boş SMS göndererek 5 TL bağış yapabilecek. Toplanan tüm bağışlar Turan Katırcıoğlu’nunn ailesinin vereceği banka hesabına yatırılacak.

BANK HESAP NUMARLARI:

İŞ BANKASI… Mağusa Şubesi, Ali Katırcıoğlu adına 6820 Şube kodlu 304322 numaralı hesap

KOOPERATİF MERKEZ BANKASI… DAÜ-SEN, hesap no: 141921

 

 

 

Ticaret Odası’ndan üye ve halkımıza çağrı

KÜÇÜK TURAN’A DESTEK OLUN

KTTO açılan kampanyaya 5-bin TL ile katılıyor. Oda Meclis üyeleri de katkıda bulunuyor.

Kıbrıs Türk Ticaret Odası, üyelerine ve halkımıza yaptığı çağrıda, Akciğer kanserine yakalanan Turan Katırcıoğlu’nun ameliyatının gerçekleşmesi için açılan yardım kampanyasına katılmalarını istedi.

Ticaret Odası, Turan Katırcıoğlu’nun ameliyatı için açılan kampanyaya 5-bin TL ile katılıyor. Oda Meclisi üyeleri de açılan yardım kampanyasına katkılarını sürdürüyor.

 

 

 

Bu haber toplam 1772 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler