1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. MİNİK ŞAMPİYONLAR KUPALARINI ALDI
MİNİK ŞAMPİYONLAR KUPALARINI ALDI

MİNİK ŞAMPİYONLAR KUPALARINI ALDI

Gönyeli Tenis Kortları’nda dün oynanan final karşılaşmalarının ardından düzenlenen mütevazi ödül töreni ile dereceye giren minik tenisçiler kupa ve madalyalarını aldılar. 18-23 Haziran 2012 tarihleri arasında XVII. Uluslararası Gönyeli Belediye

A+A-

 

 

Gönyeli Tenis Kortları’nda dün oynanan final karşılaşmalarının ardından düzenlenen mütevazi ödül töreni ile dereceye giren minik tenisçiler kupa ve madalyalarını aldılar.

 

18-23 Haziran 2012 tarihleri arasında XVII. Uluslararası Gönyeli Belediyesi Folklor ve Sanat Festivali çerçevesinde düzenlenen Gönyeli Tenis Kulübü 10 Yaş Altyapı Panda Stix Tenis Turnuvası’nda dün oynanan final karşılaşmaları sonrasında şampiyonlar belirlendi.

Gönyeli Tenis Kulübü (Baraj Bölgesi) kortlarında 19 Haziran tarihinden beridir devam eden minik raketlerin turnuvası dün final karşılaşmaları sonrasında ödüllerin dağıtılmasının ardından yapılan kokteyille son buldu.  

Turnuvada dereceye giren isimler şöyle oluştu:

8 yaşlar: Kırmızı grup:

1.İbrahim Ağun    

2.Derin Samioğlu 

3.Cemre Yeşil

4.Ceren Yılmaz

Yarı finalistler:      Raul Dana, Yalın Doğasal, Şerife Abraş, Ahmet Elmazoğlu

 

8 yaş kırmızı grup 3. Ve 4.ler

1.Mustafa Efe Sarıbaş

2.Demir Olgun

3.Sahil Uluca

4.Kayal Şakir

Çeyrek finalistler: Efe Alageyik, Ada Alageyik

 

8 yaşlar: Beyaz grup.

1.Azra yalkıç

2.Mehmet Küçük

Çeyrek finalistler: Asrın Ataben, Melisa Beyaz, Sude Özkan, Altay Haydar

 

8 yaş 3.ve 4.ler: Beyaz grup.

1.Kaan Benli

2.Arel Çelebi

3.Mehmet Akıner

4.Elcem Çınarlılı

Çeyrek finalistler: Arel özçelebi, Erim Dimililer, Kaan Benli, Halil Bertu

 

9 yaş erkekler: Kırmızı grup.

1.Artemis Arıburun

2.Kuday Elmazoğlu

3.Berkecan Ekinci

4.Doğu Suyolcu

Çeyrek finalist: Erolcan Özçelik

 

9 yaş erkekler: Beyaz grup.

1.Barkan Uzun

2.Berk alışkan

3.Avni Avnioğlu

4.Ege Şevket

Çeyrek finalist: Erin Hadvhiyski

9 yaş erkekler 3. Ve 4. ler:

Sami Sarpten

Nazım Ergil

Hasan Mani Bulli

Salih Kadıoğlu

Çeyrek finalistler: Ömer Çavuşoğlu, Ödül Çakmak, Çağdaş Karasu

 

9 yaş kızlar:

1.Fatma Kayol

2.Zarif Alioğlu

3.Nergis Menemenci

4.Asya Koçak

Çeyrek finalistler: Buse Behlül, İzem Civisilli.

 

9 yaş kızlar 3. Ve 4.ler

Şara Boranhan

İlayda Aksüt

Gülşen Dedeoğlu

Eren Özüyanık

Çeyrek finlistler: Esra Fındıkoğlu, Selin Sedat.

 

10 yaş erkekler:

1.Halil Deniz Gürsel

2.Ersen Simtaş

3.Efe Celal Efe

4.Berkan Dağlı

Çeyrek finalistler: Doğuhan Yıldırım, Celal Konuklu.

10 yaş 3. Ve 4.ler:

Batuhan Yıldırım

Ümit Tilki

Yılcan Aykan

 

10 yaş kızlar:

Melin Önkaya

Çağla Kaanoğlu

Ekin Yaycı

Hazal Dolu

Dilan Erkan

Opalya Güneşoğlu

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 409 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler