1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. MİLLİLERDE VIVA MESAİSİ
MİLLİLERDE VIVA MESAİSİ

MİLLİLERDE VIVA MESAİSİ

VIVA Dünya Kupası’na hazırlanan ülkemiz milli takımı, teknik direktör Fırat Canova nezaretinde hazırlık çalışmalarını sürdürüyor. Antrenmanlara geçtiğimiz hafta 3 gün art arda antrenmanla devam eden milli takım, dünü boş geçirdikten sonra 3 gün üst

A+A-

 

 

Milli Takım Teknik Direktörü Fırat Canova, VIVA World Cup öncesi açıklamalarda bulundu. Çalışmaların son hız devam ettiğini belirten Canova, takımın sistemini antrenmanlar sonunda belirleneceğiniz söyledi

 

Rakipleri tanımadığına değinen başarılı teknik adam Canova, sanal ortamda rakipleri tanımaya çalıştığını, bunların arasında Kürdistan, Patagonya ve Zanzibar’ın diğerler ekiplere nazaran daha iyi ekipler olduğunu sözlerine ekledi

 

Çağan KUTGÜNER

 

VIVA Dünya Kupası’na hazırlanan ülkemiz milli takımı, teknik direktör Fırat Canova nezaretinde hazırlık çalışmalarını sürdürüyor. Antrenmanlara geçtiğimiz hafta 3 gün art arda antrenmanla devam eden milli takım, dünü boş geçirdikten sonra 3 gün üst üste çalışmalarını sürdürecek.

Bu antrenmanların sonrasında taktik çalışmalara yer vereceğine değinen KKTC Milli Takımı Teknik Direktörü Fırat Canova, “Sistemimizin ne olacağına bu antrenmanlar sonunda karar vereceğiz” dedi.

 

“RAKİPLERİ TANIMIYORUZ”

 

Turnuva hakkında görüşlerini aldığımız Canova, “Rakipleri tanımıyoruz, ancak ülkemiz futbolu için önemli olan dışa açılım” dedi.

2006 yılından bu yana milli takım anlamında bir dışa açılım olmadığına değinen Fırat Canova, bu turnuvanın gelecek için bir başlangıç olmasını umduğunu sözlerine ekledi.

VIVA Dünya Kupası’na katılan takımlarla ilgili “Ne yazık ki, 6-7 yıl önce oynadığımız takımların bu süreçte nereye geldiklerini bilmiyoruz” dedi. Şimdi teknolojinin gelişmesi sayesinde internet vasıtasıyla rakipleri tanımaya çalıştığına da değinen Canova, bunun yeterli olduğunu düşünmediğini sözlerine ekledi. İnceledikleri rakipler arasında Kürdistan, Patagonya ve Zanzibar’ın  iyi olduklarını bildiklerini söyleyen başarılı teknik adam, “Ne yazık ki diğer rakipler hakkında fazla bir bilgimiz yok, ancak KKTC Milli Takımı olarak kendi oyunumuzu oynayıp, elimizden geleni yapacağız” diyerek sözlerini noktaladı.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 799 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler