1. HABERLER

  2. HABERLER

  3. Mezarlık bölgesinde 2933 kök kenevir
Mezarlık bölgesinde 2933 kök kenevir

Mezarlık bölgesinde 2933 kök kenevir

Lefke'de, mezarlık bölgesinde bir arazi içerisinde ekili, toplam 2933 kök hintkeneviri türü uyuşturucu madde içerdiğine inanılan bitki bulundu.

A+A-

Lefke'de, Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekiplerince düzenlenen operasyon sonucu mezarlık bölgesinde bir arazi içerisinde ekili, toplam 2933 kök hintkeneviri türü uyuşturucu madde içerdiğine inanılan bitki bulundu. Mesele ile ilgili olarak H.F. (E-49) tutuklanırken, zanlının ikametgahında ve aracında yapılan aramada ise yine hintkeneviri türü uyuşturucu madde olduğuna inanılan yaklaşık bir kilo ağırlığında madde, bir adet tabanca ve şarjörü ile tabancaya ait toplam 14 adet canlı mermi bulunarak emare olarak alındı. Polisin olayla ilgili soruşturması devam ediyor. 

Evinin avlusunda 17 kök hintkeneviri

Öte ayndan Güzelyurt'da G.K. (E-42)'nın ikametgahında Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekiplerince yapılan aramada evinin avlusu içerisinde ekili hintkeneviri türü uyuşturucu madde içerdiğine inanılan toplam 17 kök bitki bulunarak emare olarak alındı. Zanlı tutuklanırken, soruşturma devam ediyor.

uyus.jpg

Bu haber toplam 1712 defa okunmuştur
Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler
İlgili Haberler