1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. MELİZ’İN YOĞUN DÖNEMİ BAŞLIYOR
MELİZ’İN YOĞUN DÖNEMİ BAŞLIYOR

MELİZ’İN YOĞUN DÖNEMİ BAŞLIYOR

Mart ayında düzenlenecek Dünya Atletizm Salon Şampiyonası’nda yarışacak olan ülkemizin elit atletlerinden Meliz Redif çalışmalarına performansa yönelik antrenmanlarla devam ediyor. Şampiyonaya yönelik çalışmalarında tempoyu arttıracak olan Meliz, oc

A+A-

 

 

 

Mart ayında düzenlenecek Dünya Atletizm Salon Şampiyonası’nda yarışacak olan ülkemizin elit atletlerinden Meliz Redif çalışmalarına performansa yönelik antrenmanlarla devam ediyor. Şampiyonaya yönelik çalışmalarında tempoyu arttıracak olan Meliz, ocak ayı itibari ile yurt dışında kamp çalışması ve salon yarışlarında hazırlıklarını sürdürecek.

 

ALMANYA’DA KAMP

 

Meliz Redif 8 Ocak 2012 tarihinden şampiyonanın yapılmasına 2 gün kala 9 Mart tarihine kadar yurt dışında hem kamp çalışması yapacak hem de yarışlara katılacak. Meliz 8 Ocak’ta Almanya’nın Manheim şehrinde kamp çalışmalarına başlayacak. 27-28-29 Ocak 2012 tarihlerinde Türkiye’de düzenlenecek Salon Şampiyonası’na katılacak olan elit atlet daha sonra Avusturya’ya geçecek ve 30-31 Ocak 2012 tarihlerinde düzenlenecek Viyana Klasik Salon Yarışı’nda koşacak.

 

AVRUPA’DAKİ YARIŞLARDA KOŞACAK

 

Kamp çalışmalarına devam edecek olan Meliz, 11 Şubat’ta Avusturya’nın Linz şehrinde düzenlenecek Linz International Salon Yarışı’nda mücadele edecek. Türkiye Atletizm Milli Takımı’nın kamp yapacak olması halinde Meliz Dünya Atletizm Salon Şampiyonası’ndan 15 gün önce İstanbul’a gidecek. Kamp olmaması halinde 6 Mart’ta İstanbul’da olacak. Meliz’in antrenörü Levent Ilgın sporcusunun iki ay boyunca yurt dışında olacağı ve Dünya Salon Şampiyonası’na yoğun bir şekilde hazırlandığını belirtirken hedeflerinin bu zorlu çalışma sonrası şampiyonada başarı elde etmek olduğunu vurguladı.

 

 

Bu haber toplam 1750 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler