1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. MELİZ’DEN DÜRÜST’E ZİYARET
MELİZ’DEN DÜRÜST’E ZİYARET

MELİZ’DEN DÜRÜST’E ZİYARET

Dürüst, Londra’da düzenlenecek olan Olimpiyatlarda Türkiye adına yarışacak olan Milli Atletimiz Meliz Redif ve antrenörü Levent Ilgın’ı makamında kabul ederek başarılar diledi

A+A-

 

 

Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanı Kemal Dürüst, Ağustos ayında Londra’da düzenlenecek olan Olimpiyatlarda Türkiye adına yarışacak olan Milli Atletimiz Meliz Redif ve antrenörü Levent Ilgın’ı makamında kabul ederek başarılar diledi. Kabulde Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşarı Ali Yönel ve Spor Koordinatörü Süleyman Göktaş da hazır bulundu.

Kabulde ilk sözü alan Meliz Redif’in Antrenörü Levent Ilgın, Meliz’in çok çalışarak bu noktalara geldiğini, sporun kalbi olarak nitelendirilen Olimpiyatlarda mücadele edecek olan bir Kıbrıslı Türk olarak kendisiyle gurur duyduğunu ve Kıbrıslı Türklerin de Meliz’le gurur duyması gerektiğini belirtti.

 

MELİZ: “ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM”

Türkiye adına Olimpiyatlarda yarışacak olan Milli Atletimiz Meliz Redif de yaptığı açıklamada, çok mutlu ve gururlu olduğunu, çocukluktan beri hedefi olan Olimpiyatlarda yarışacağı için de heyecanlandığını belirtti. Olimpiyatlarda Kıbrıs Türklerini en iyi şekilde temsil etmek için elinden geleni yapacağını da söyleyen Meliz, bugüne kadar kendisine destek olanlara da teşekkür ettiğini söyledi.

 

DÜRÜST: “DESTEK OLACAĞIZ”

Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanı Kemal Dürüst de kabulde yaptığı konuşmada, Olimpiyatlarda Türkiye adına mücadele edecek olan 116 sporcudan biri olduğu için Meliz ile gurur duyduklarını, bir Kıbrıslı Türk olarak Meliz’in Olimpiyatlarda yarışacak olmasının, gelecek kuşakların da önünü açacağına inandığını vurguladı. Meliz’in Olimpiyatlarda elinden geleni yapacağına inandığını da söyleyen Bakan Dürüst, devlet olarak Meliz’e destek olacaklarını ve kendisine Olimpiyatlarda başarılar dilediklerini ifade etti.

 

    

 

 

  

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 443 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler