1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. MELİZ YARIŞMADI
MELİZ YARIŞMADI

MELİZ YARIŞMADI

Türkiye Atletizm Şampiyonası dün İzmir’de başladı. Olimpiyatlar öncesi Türk atletlerin son sınavı niteliğinde olan şampiyona bugün tamamlanacak. Ülkemiz atletlerinden Meliz Redif’in de yer alması beklenen 400 metre bayanlar yarışında bilinme

A+A-

 

 

Türkiye Atletizm Şampiyonası dün İzmir’de başladı. Olimpiyatlar öncesi Türk atletlerin son sınavı niteliğinde olan şampiyona bugün tamamlanacak.

Ülkemiz atletlerinden Meliz Redif’in de yer alması beklenen 400 metre bayanlar yarışında bilinmeyen bir nedenden dolayı Meliz’in yarışta yer almadığı öğrenildi. Konu ile ilgili olarak görüşlerini aldığımız ve İzmir’de bulunan KKTC Atletizm Federasyonu Başkanı Ersin Doğaç, Meliz’in dün 18.40’ta koşulan yarışta piste çıkmadığını söylerken, Meliz’in neden yarışmadığı ile ilgili olarak kendilerine bir bilgi gelmediğini belirtti.

Meliz’in bu yarışta neden yer almadığı merak konusu olurken temmuz ayı sonunda Londra’da düzenlenecek 2012 Olimpiyat Oyunları’nda 400 metre branşında katılması için son şansını da yitirmiş oldu.

Bu haber toplam 598 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler