1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. MELİZ VE BAYKENT SEVİNDİRDİ
MELİZ VE BAYKENT SEVİNDİRDİ

MELİZ VE BAYKENT SEVİNDİRDİ

Milli atletimiz, üç adım atlama rekortmeni Mehmet Baykent Türkiye Salon Atletizm Şampiyonası’nda ikinci oldu.

A+A-

 

 

Milli atletimiz, üç adım atlama rekortmeni Mehmet Baykent Türkiye Salon Atletizm Şampiyonası’nda ikinci oldu.

KKTC Telsim’in ana sponsor olduğu başarılı sporcularımız Kuzey Kıbrıs Halkı’nın gururu olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta sonu İstanbul’da düzenlenen Türkiye Salon Atletizm Şampiyonası’nda 400 Metre’de 55.02’lik derecesi ile şampiyon olan milli atletimiz Meliz Redif’in ardından, üç adım atlama rekortmeni Mehmet Baykent’den de başarılı bir derece geldi.

Aralık ayında, Levent Koleji’nde düzenlenen bir törende Telsim ile Ana Sponsorluk Antlaşması’na imza atan Baykent, Şampiyonanın son günü olan 29 Ocak Pazar Günü düzenlenen yarışlarda 13.95 Metrelik atlayışıyla, üç adım atlama genç erkeklerde 2. oldu.

3 gün boyunca birçok sporcunun katıldığı ve büyük bir rekabetin yaşandığı yarışlarda başarılı bir performans gösteren genç atlet, ailesinin en başından beri kendisinin yanında olduğunu belirtirken, “Arkamda Telsim’in maddi manevi desteğini hissetmem bana daha fazla güven ve güç veriyor. Kendimi her yarışta daha fazla geliştireceğim. Bunun için bana güvenen insanlar var, hem onların bu güvenini boşa çıkarmamak hem de kendi kariyerim için hep daha iyisini yapacağım. Beni destekleyen herkese çok teşekkür ederim” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 717 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler