1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. 'MAZERETİMİZ YOK'
MAZERETİMİZ YOK

'MAZERETİMİZ YOK'

Lider Küçük Kaymaklı yarın oynayacağı zorlu Lapta karşılaşması ile ilgili tüm hazırlıklarını galibiyet üzerine yaptı. Bayram olmasına rağmen hiç ara vermeden Lapta karşılaşmasına hazırlanan Küçük Kaymaklı bu karşılaşmadan kesinlikle 3 puan bekliyor. Kaym

A+A-

 

 

Yarın Lapta’ya konuk olacak Küçük Kaymaklı’da hedef üç puan. Yeşil siyahlıların teknik patronu Enver Sedat Simavi, “Sakatımız yok, cezalımız yok, yani mazeretimiz de yok” diye konuştu

 

Lider Küçük Kaymaklı yarın oynayacağı zorlu Lapta karşılaşması ile ilgili tüm hazırlıklarını galibiyet üzerine yaptı.

Bayram olmasına rağmen hiç ara vermeden Lapta karşılaşmasına hazırlanan Küçük Kaymaklı bu karşılaşmadan kesinlikle 3 puan bekliyor. Kaymaklı teknik direktörü Enver Sedat, bayram olmasının tüm takımların dezavantajına olduğunu, çünkü bu dönemde futbolcuları kontrol etmenin zor olduğunu söyledi. Sedat, Lapta maçına üç puan almak için gideceklerini söyleyerek, “Sakatımız yok, cezalımız yok, yani mazeretimiz de yok” şeklinde konuştu.

 

“HER TAKIM LİDERE KARŞI ARZULU OYNAR”

Enver Sedat, Lapta maçının kolay olmayacağını çünkü her takımın lider olan ekiplere karşı daha arzulu ve istekli oynadıklarını belirtti. Enver Sedat karşılaşmanın sert geçmeye aday olduğunu da söyleyerek, karşılaşmanın hakemlerinin adaletli olmasını istedi. Sedat bugüne kadar hakemlerden memnun olmadıklarını da söyleyerek “Biz hakemlerin bizleri kayırmasını istemiyoruz, sadece kuralları eşit uygulasınlar yeter” şeklinde konuştu.

Karşılaşmanın oynanacağı zeminden de bahseden Enver Sedat, zeminin iyi olmayacağını ancak Lapta takımının da bu zeminde oynayacağını, dolayısı ile şartların her iki takım için de eşit olduğunu sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 425 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler