1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. MASSA, PANİK ETTİ
MASSA, PANİK ETTİ

MASSA, PANİK ETTİ

Ülkesinin milli takımında görev almak için Afrika’ya giden Massa geliş tarihi konusunda yönetim ile anlaşmazlığa düşünce Yenicami yönetimi kısa süreli bir panik yaşattı. Geliş tarihini yanlışlıkla çarşamba akşamı olarak bildiren Massa dün öğle saatl

A+A-

 

 

Ülkesinin milli takımında görev almak için Afrika’ya giden Massa geliş tarihi konusunda yönetim ile anlaşmazlığa düşünce Yenicami yönetimi kısa süreli bir panik yaşattı. Geliş tarihini yanlışlıkla çarşamba akşamı olarak bildiren Massa dün öğle saatlerinde adaya geldi. Massa’yı çarşamba akşamı bekleyen yöneticiler golcü futbolcunun uçaktan inmemesi üzerine telefona sarıldılar. Ancak dün gün boyunca Massa uçakta olduğu için telefonunu kapatmak zorunda kaldı yönetim de bir türlü kontak kuramadı.

Dün Öğle saatlerinde uçaktan inen ve akşamüzeri yapılan idmana katılan yıldız futbolcu bu anlaşmazlıkla Yenicami yönetimine zorlu Mağusa Türk Gücü maçı öncesi kısa süreli bir panik yaşattı. İdmanda çok hırslı ve neşeli olan Massa liderlik maçı öncesi herkese hazır olduğu mesajını verdi.

 

 

Bu haber toplam 821 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler