1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. MASA TENISINDE TRANSFER
MASA TENISINDE TRANSFER

MASA TENISINDE TRANSFER

Girne Spor Birliği Pazartesi günü Masa Tenisi Federasyonda Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) Spor Kulübü’nden Güzey Aknar’ı transfer etti

A+A-

 

 

 

Girne Spor Birliği Pazartesi günü Masa Tenisi Federasyonda Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) Spor Kulübü’nden Güzey Aknar’ı transfer etti. YDÜ’nde minik ve yıldız takımında ve Milli takımda başarılı olan Güzey Aknar, ikamet ettiği Girne’deki Girne Spor Kulübü’ne gitmekten memnun olduğunu,yeni sezonda takım olarak şampiyonluğa oynayacaklarını belirtti.

Girne Spor Kulübü başkanı Ahmet Aknar, Güzey Aknar’ın transferiyle kadrolarının daha da güçlendiğini vurgulayarak, 2012-2013 sezonunda zirve için mücadele edeceklerini açıkladı. Aknar, açıklamasını şöyle sürdürdü: “Temmuz ayı içinde Dome Otel’de gerçekleştirdiğimiz ve çok yararlı geçtiğini gördüğümüz masa tenisi kampını, Ağustoa ayı içinde tekrarlamayı düşünüyoruz. Hedefimiz sporcularımızın kondisyonunu artırmak ve bunun yanında tekniklerini geliştirmektir. Kampı yine Çukurova Üniversitesi’nde antrenör Sunay Atakan yönetiminde yapacağız. Yeni sezonda çok iyi bir Girne Spor Birliği göreceksiniz.”       

 

MEHMET KIRAN YAKIN DOĞU’DA

Son yılların yetiştirdiği başarılı ve milli masa teniscilerden Mehmet Tolun Kıran dün Kuzey Kıbrıs Masa Tenisi Federasyon Salonu’nda düzenlenen törenle YDÜ’ye transfer oldu. Mehmet Tolun Kıran ‘ın Yakın Doğu’ya transferiyle Yakındoğu Masa Tenisi Yıldız ve Genç erkek  takımları 2012-2013 sezonunda iddialı olduğunu kanıtlamış oldu. Yakın Doğu Antrenörü Metin Atan imza töreninde, Mehmet Kıran’ın transferiyle güçlerine güç kattıklarını ve önümüzdeki sezonda bir o kadar daha iddialı olduklarını ifade etti. Ayrıca  Mehmet Kıran’ın transferin gerçekleşmesinde emeği geçen kulüp yönetiçilerine de çok teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 526 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler