1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. MARTİAL ARTS ŞAMPİYONASI YAPILDI
MARTİAL ARTS ŞAMPİYONASI YAPILDI

MARTİAL ARTS ŞAMPİYONASI YAPILDI

Federasyon başkanlığı Martial Arts Taekwondo Karate Budo şampiyonası yapıldı

A+A-

 

 

Federasyon başkanlığı Martial Arts Taekwondo Karate Budo şampiyonası yapıldı. Müsabakalar geçtiğimiz Pazar günü Girne Avrasya Taekwondo merkezinde yapıldı.

Lisansları 2012 yılı vizeli  bay ve bayan Siyah ve Renkli kuşaklardan sporcuların katıldığı müsabakalar büyük heyecan  ve çekişme içersinde  geçti.Üç ayrı rigte aynı zamanda yapılan müsabakalarda  Heyecan dorukta idi. Müsabakalarda dereceye sporculara ödüllerini federasyon ,Bölge ve kulüp temsilcileri verirken  Müsabakaları uluslararası kokartlı hakemlerimiz Ali Uslu ,Chris Park ile Federasyon,Bölge ve Namzet hakemleri yönettiler.

 

Bayanlar  Taekwondo Karate Budo Hyong/Pusme/Kata Müsabakaları sonuçları:

1.Katagori:  1.Pınar Akarpınar  2.Cansu Keskin              3.Senem Hamdi

2.Katagori:  1.Cemile Dünki               2.Rigina Rakhmatova     3.Songül Yıldırım

3.Katagori:  1.Diana Rakhmatova      2.Fatma Düzce               3.Kardelen Zorluoğlu

 

Erkekler  Taekwondo Karate Budo Hyong/Pusme/Kata Müsabakaları sonuçları:

1.Katagori:  1.İhsan Yaldızsal   2.Tuncay Yalçın             3.Turgay Yalçın

2.Katagori:  1.Mert Kandemir   2.Cengiz Şakir                3.Müsenna Doğan Koç

3.Katagori:  1.Hasan Düzce               2.Oğuzhan Düzce  3.Ahmet Yıldız

4.Katagori:  1.Hüseyin İpek               2.Alptuğ Ulaş                 3.Sinan Akyüz

5.Katagori:  1.Arda Arpad Braun        2.Furkan Berk Yalçın      3.Mustafa Celal

 

Bayanlar  Taekwondo Karate Budo Taeryon/kumite serbest  Müsabakaları sonuçları:

1.Katagori:  1.Pınar Akarpınar  2.Songül Yıldırım  3.Diana Rakhmatova

2.Katagori:  1.Rigina Rakhmatova     2.Cansu Keskin              3.Cemile Dünki

 

Erkekler Taekwondo Karate Budo Taeryon/kumite serbest  Müsabakaları sonuçları:

1.Katagori:  1.Kardelen Zorluoğlu       2.Furkan Berk Yalçın      3.Mahmut Colayır

2.Katagori:  1.Turgay Yalçın              2.Cengiz Şakir                3.İhsan Yaldızsal  

3.Katagori:  1.Müsenna Doğan Koç    2.Mert Kandemir   3.Zeynel Yıldırım

4.Katagori:  1.Hasan Düzce               2.Oğuzhan Düzce  3.Ramazan Patlar

5.Katagori:  1.AlptuğUlaş                  2.Hüseyin İpek               3.Arda Arpad Braun

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 536 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler