1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. MARATON TANITILDI
MARATON TANITILDI

MARATON TANITILDI

14 ekim'de düzenlenecek Lefkoşa Maratonu’na katılım ücreti 10 TL alınacak ve tüm gelir Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı’na bırakılacak

A+A-

 

 

 

 

Lefkoşa Türk Belediyesi ve Lefkoşa Şehir Kulübü’nün düzenlediği, Atletizm Federasyonu’nun desteklediği ve ana sponsorluğunu Ülker’in üstlendiği 3’ncü Ülker Lefkoşa Maratonu 14 Ekim Pazar günü saat 17.00’de yapılıyor.

Konu ile ilgili olarak dün Lefkoşa Şehir Kulübü’nde düzenlenen basın toplantısında Lefkoşa Belediye Başkanı Cemal Bulutoğulları, Lefkoşa Şehir Kulübü Başkanı Niyazi Manyera, Atakom Direktörü Tolga Atakan, Atletizm Federasyonu Başkanı Ersin Doğaç ve Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Hüseyin Özün Yamaç maratonla ilgili bilgi verdiler.

Tüm gelirinin Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı’na bırakılacağı maratona katılım ücreti 10 TL olarak belirlendi. Katılımcılar maratona tercihe bağlı olarak 4 KM, 8 KM veya 21 KM koşu veya yürüyüş yapabilecek.

Maraton boyunca Polis Genel Müdürlüğü’nün önlem alacağı ve organizasyonda Atletizm Federasyonu’nun görevlendirdiği kişiler yanında birçok gönüllünün de görev alacağı bilgisi verildi.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 506 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler