1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. MALONEY, EN İYİ 16 ARASINDA
MALONEY, EN İYİ 16 ARASINDA

MALONEY, EN İYİ 16 ARASINDA

Eliz Maloney, İngiltere’nin Bolton şehrinde “Bolton Arena”da hafta sonu yapılan 12 Yaş Ulusal Tenis Turnuvası’nda ikinci oldu. Telsim’in sponsorluğunda yarışan Eliz Maloney, kazandığı setlerle ikinci oldu. İngiltere’de

A+A-

 

 

 

 

Eliz Maloney, İngiltere’nin Bolton şehrinde “Bolton Arena”da hafta sonu yapılan 12 Yaş Ulusal Tenis Turnuvası’nda ikinci oldu. Telsim’in sponsorluğunda yarışan Eliz Maloney, kazandığı setlerle ikinci oldu.

İngiltere’de bir yılda sadece 3 kez yapılan ve “En İyi 16” yarışmacının yarıştığı turnuvada, Eliz Maloney 11 yaşında olmasına karşın, önümüzdeki haftalarda yapılacak olan 12 Yaş Masterler turnuvasına katılmaya hak kazandı. En İyi 16 arasında topladığı puanlarla birinci sırada yer alan Eliz Maloney, bu turnuvaların sadece ikisine katılan ve 3 turnuvanın ikisinde final oynayan tek oyuncu oldu. Ayrıca geçen yıl, senede bir kez yapılan Masterler Turnuvası’nı kazanarak, İngiltere’de 10 Yaş kategorisinde “Büyük Britanya Şampiyonu” olmayı başarmıştı.

Eliz Maloney’in, 25-26 Şubat 2012 Southampton, İngiltere Winter Reginal Tour 12 Yaş Kategorisinde ve 4-5 Şubat 2012 Swindon, İngiltere Winter Reginal Tour 12 Yaş Kategorisinde yapılan yarışmada birincilikleri bulunuyor.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 550 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler