1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. MAHMUTOĞLU: MUHASİP YETİŞTİREMEDİ
MAHMUTOĞLU: MUHASİP YETİŞTİREMEDİ

MAHMUTOĞLU: MUHASİP YETİŞTİREMEDİ

Atıcılık Federasyonu Başkanı Atilla Mahmutoğlu açıklık getirdi

A+A-

 

 

 

 

Atıcılık Federasyonu’nda önceki gün gerçekleşmesi gereken olağanüstü genel kurulda mali raporun sunulamamış olmasının nedeni, “muhasibin yetiştirememesi” olarak açıklandı

 

KKTC Atıcılık Federasyonu’nun önceki akşam gerçekleşmesi gereken olağanüstü genel kurulun mali raporun hazırlaması nedeniyle yarıda kalmasına açıklık getiren Atıcılık Federasyonu Başkanı Atilla Mahmutoğlu, “Herhangi bir kasıt yok” dedi.

Olağanüstü Genel Kurul çağrısını 3 Şubat 2012 tarihli yazı ile yaptıklarını anımsatan KKTC Atıcılık Federasyonu Başkanı Mahmutoğlu, “Muhasibimizin işlerinin çok yoğun olduğu bir döneme rast geldi. Bu nedenle muhasibimiz Mali Raporu hazırlamayı yetiştiremedi. Birçok kişi farklı yorum yapmış olabilir. Ancak inan ki, herhangi bir kasıt yoktur” şeklinde konuştu.

Divan Başkanlığını Türker Yiğitcan, Sekreterliklerini Oğuz Kadiroğlu ve Erhan Keser’in yaptıkları KKTC Atıcılık Federasyonu Olağanüstü Genel Kurulu’nda Beyarmudu, Göçmenköy, Lefkoşa, GKK, Girne, Alayköy, Gazimağusa, Gönyeli, Lefke, Işılspor, Serdarlı ve Maraş olmak üzere 12 kulüp katılmıştı.

KKTC Atıcılık Federasyonu Olağanüstü Genel Kurulu, 12 Mart 2012 tarihinde saat 19:00’da aynı gündem ile toplanmasına karar verildi.

KKTC Atıcılık Federasyonu Yönetim Kurulu Atilla Mahmutoğlu (Başkan), Çağrı Anbarcıoğlu (Genel Sekreter), Aydın Soyer (Genel Sayman), Sevim Olgun (Havalı Silahlar Sorumlusu), Mustafa Şevketoğlu (Yivli Silahlar Sorumlusu), Av. Atilla E. Etkin (Hukuk ve Sosyal İşler Sorumlusu), Tayfun Çanakçı (Basın, Yayın ve Propaganda Sorumlusu) ve Redif Şençağ’dan (Eğitim Sorumlusu) oluşuyor.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 795 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler