1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. MAHKEME ŞENER LEVENT'İ DİNLEDİ
MAHKEME ŞENER LEVENTİ DİNLEDİ

MAHKEME ŞENER LEVENT'İ DİNLEDİ

Afrika Gazetesi kurşunlanma davası dün de devam etti. Gazeteci Şener Levent, mahkemede tanık olarak dinlendi

A+A-

Afrika Gazetesi kurşunlanma davası dün de devam etti. Gazeteci Şener Levent, mahkemede tanık olarak dinlendi:

 

“KURŞUNLAYANDAN ÇOK AZMETTİREN ÖNEMLİ”

 

 

Afrika Gazetesi’ni kurşunlamak ve öldürmeye teşebbüsten hükümsüz tutuklu bulunan sanık Mustafa Yalçın’ın Ağır Ceza Mahkemesi’ndeki duruşması devam ediyor. Dünkü duruşmada, Afrika Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Şener Levent başta olmak üzere, 4 kişi tanık olarak dinledi. Bir önceki duruşmada ise gazete yazarlarından Ali Osman Tabak, şahadet vermişti. 

Dünkü duruşmada Gazeteci Şener Levent’in bu sözleri dikkat çekti. “Beni öldürmek isteyen birinden memnunluk duyamam, şikayetçiyim. Pek çok yazı yazdım. Benim için kurşunlayandan çok azmettiren önemli. Çok, çok, çok…”

Ağır Ceza Heyeti, sanık Mustafa Yalçın iddialarını çelişkili bulması nedeniyle normal dava aşamasına devam edilmesine karar verdi.

Bahar Saner başkanlığında, Kıdemli Yargıç Türkay Saadetoğlu ve Yargıç Musa Avcıoğlu’ndan oluşan Ağır Ceza Heyeti, huzurunda görülen davada, İddia Makamı adına Kıdemli Savcı Ergül Kızılokgil ve Savunma Avukatı Erdaş Erbilen mahkemede hazır bulundu. Duruşmaya devam edilmek üzere 22Mart 2011 tarihine saat 11.00’e ertelendi.

 

Didem Menteş’in haberin bugün YENİDÜZEN’de

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 942 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler