1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. MAĞUSA’DA KORKUTAN YANGIN
MAĞUSA’DA KORKUTAN YANGIN

MAĞUSA’DA KORKUTAN YANGIN

Mağusa’da dün akşam saatlerinde yaşanan yangın, yürekleri ağızlara getirdi. Rüzgarın etkisi ile Gülseren Askeri Birliği’ne ulaşan yangın, güçlükle önlenebildi Mağusa’da dün yaşanan yangın, facianın eşiğinden dönülmesine neden oldu.

A+A-

 

 

Mağusa’da dün akşam saatlerinde yaşanan yangın, yürekleri ağızlara getirdi. Rüzgarın etkisi ile Gülseren Askeri Birliği’ne ulaşan yangın, güçlükle önlenebildi

 

 

 

Mağusa’da dün yaşanan yangın, facianın eşiğinden dönülmesine neden oldu. Saat 20:50’de, Karakol Bölgesi’nde bulunan Koruk Apartmanı karşısındaki sazlıklarda başlayan yangının, rüzgarın da etkisi ile Gülseren Askeri Birliği’nin içerisinde ulaşması, korku dolu dakikaların yaşanmasına neden oldu. Yangın, Mağusa İtfaiyesi, Mağusa Belediyesi ekipleri, sivil tankerler ve askeri birliklerin müdahalesi ile saat 22:30’da kontrol altına alınırken, yangın sonucu herhangi bir can kaybı ve yaralanma yaşanmaması yüreklere su serpti. Yangın sonucu ılgın ve çam ağaçlarının yandığı öğrenilirken, gazetemiz baskıya girdiği sırada soğutma işlemleri devam ediyordu.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 941 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler