1. HABERLER

  2. KÜLTÜR & SANAT

  3. Mağusa Panayırı’na ilgi yoğun
Mağusa Panayırı’na ilgi yoğun

Mağusa Panayırı’na ilgi yoğun

Mağusa Belediyesi’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği Mağusa Panayırı halkın yoğun ilgisiyle devam ediyor.

A+A-

 

Mağusa Belediyesi’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği Mağusa Panayırı halkın yoğun ilgisiyle devam ediyor. 28 Ağustos-6 Eylül tarihleri arasında Larnaka Yolu üzerindeki Tır Parkı alanında yer alan panayırda  Mağusalılar serin yaz akşamlarını hem keyifli hem de eğlenceli bir şekilde geçiriyor. Panayırda dün akşam Tatlısu Belediyesi Halk Dansları ekibi gösterisi, gençlerin oldukça ilgi göserdiği karaoke yarışması ve ardından Grup Simogolorus’un rock tarzındaki muhteşem performansı izleyenler tarafından beğeniyle izlendi.

Her gece karaoke eğlencesinin ve yerli grup konserinin olduğu panayır programında, , 2 Eylül’de 22:00’da İsmet’in bebekleri konseri, 3 Eylül’de Ebru Aydın konseri, 4 Eylül’de saat 20:30’da Othello Folklor Derneği gösterisi, 22:00’da Grup Baria konseri, 5 Eylül’de 20.30’da Kangoo Jumping, 22:00’da Grup Zirve Konseri ve panayırın kapanışında Hafif Müzik Amatör Ses Yarışması yer alacak.

Hafif Müzik Amatör Ses Yarışması’na katılmak isteyenler 30-31 Ağustos ve 1 -2 Eylül tarihlerinde mesai saatleri içerisinde Mağusa Belediyesi’ne başvurarak veya 630 0 500 numaralı telefonunu arayarak kayıt yaptırabilecek.

Bu haber toplam 808 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler