1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. MAĞUSA MI, KAYMAKLI MI?
MAĞUSA MI, KAYMAKLI MI?

MAĞUSA MI, KAYMAKLI MI?

Lige şampiyonluk hedefi ile başlayan ancak istediği sonuçları alamayarak inişli çıkışlı bir grafik çizen Bostancı Bağcıl’ın kadrosundaki oyunculara birçok kulüp talip olurken bu oyuncuların başında kaptan Derviş Kolcu geliyor. Derviş’i transfe

A+A-

 

 

 

Lige şampiyonluk hedefi ile başlayan ancak istediği sonuçları alamayarak inişli çıkışlı bir grafik çizen Bostancı Bağcıl’ın kadrosundaki oyunculara birçok kulüp talip olurken bu oyuncuların başında kaptan Derviş Kolcu geliyor. Derviş’i transfer döneminde kadrosuna dâhil etmek isteyen kulüpler olan Küçük Kaymaklı ve Mağusa Türk Gücü’nün bu oyuncu için girişimlerini sürdürdüğü öğrenildi. Her iki kulübün Derviş ile görüştüğü öğrenilirken, sözün artık futbolcunun kulübü Bostancı Bağcıl’da olduğu belirtiliyor. Bostancı Bağcıl’ın kadrosunda bazı bölgelerde yaşadığı sıkıntılar doğrultusunda Derviş’e karşılık para artı oyuncu isteyeceği, son sözü futbolcunun kulübü Bostancı Bağcıl’ın söyleyeceği öğrenildi.

Öte yandan transfer çalışmaları doğrultusunda Bostancı Bağcıl futbolcusu Joseph ile ilgilendiği belirtilen Mağusa Türk Gücü’nün bu transferden vazgeçtiği öğrenildi.

Bu haber toplam 1316 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler