1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. MAĞUSA, KUZEY KIBRIS TURKCELL MÜZİKLE COŞTU
MAĞUSA, KUZEY KIBRIS TURKCELL MÜZİKLE COŞTU

MAĞUSA, KUZEY KIBRIS TURKCELL MÜZİKLE COŞTU

“Turkcell Müzik”, Glapsides Plajı’ndaki birbirinden renkli etkinlik ve eğlencelerle tanıtıldı. Plaj partisine çok yoğun katılım oldu.

A+A-

 

 

Kuzey Kıbrıs Turkcell, her an her yerden müziğe erişebilme olanağını tanıyan yeni servisi “Turkcell Müzik”'i Glapsides Plajı’ndaki birbirinden renkli etkinlik ve eğlencelerle tanıttı. Plaj partisine çok yoğun katılım oldu.

 

 

 

Kuzey Kıbrıs Turkcell müzik platformu, Gazimağusa’da düzenlenen birbirinden renkli etkinlik ve eğlencelerle tanıtıldı.

Kuzey Kıbrıs Turkcell, her an her yerden müziğe erişebilme olanağı tanıyan yeni servisi “Turkcell Müzik” için ikinci tanıtım partisini, Glapsides Plajı’nda düzenledi.

Plaj partisine katılım oldukça yoğundu.

KKTC’nin en büyük ve tek yasal müzik platformu muzik.kktcell.com’un plaj partisine özellikle gençler ilgi gösterdi.

“Turkcell Müzik”ten şarkıların çalındığı ve dans gösterilerinin sunulduğu plaj partisine, eğlenceli yarışmalar damgasını vurdu.

 

HEDİYELER YAĞDI

 

Plajda kum içerisine döşenen gizli boru sisteminden, Kuzey Kıbrıs Turkcell dostlarına hediyeler yağdı.

20 adet cellocan şapkası, 15 adet 4 çeker jeep maketi, 2 adet Vınn, 10 adet deniz ürünü, 10 adet 200 kontör, 10 adet 4GB ve anahtar teslim internet gibi hediyeler plaj partisinin sürprizi oldu.

Glapsides Plajı’nı dolduran coşkulu kalabalık,  dağıtılan 500 adet buzlu havlu ile serinledi, DJ ve dans performansları ile coştu.

Kuzey Kıbrıs Turkcell, her an her yerden her türlü müziğe erişebilme olanağını tanıyan yeni servisi Kuzey Kıbrıs Turkcell Müzik’in ilk tanıtım partisini de Girne Camelot Plajı’nda düzenlemişti.

 

ON BİNLERCE ŞARKI

 

Turkcell Müzik, müzikseverlere pop’tan caz’a, halk müziğinden raggy’e, rock’tan hip hop’a on binlerce şarkıyı dinleme, liste yapma, paylaşma ya da dilediklerini indirme fırsatı veriyor.

Kuzey Turkcell Müzik, sadece internetten canlı yayınlanacak interaktif Turkcell Müzik konserleriyle de fark yaratmayı amaçlıyor.

Üyeliğin ücretsiz olduğu sitede, müzikseverler, binlerce seçenek arasından sevdikleri şarkıları arkadaşları ile Facebook üzerinden de paylaşabiliyor.

Kuzey Kıbrıs Turkcell’den yapılan açıklamada, abonelerin muzik.kktcell.com’dan 50 şarkı indirebilecekleri SÜPER Müzik Paketi’ni 180 kontör ya da 9TL’ye, 300 şarkı indirebilecekleri MEGA Müzik Paketi’ni ise 240 kontör ya da 12 TL’ye satın alabilecekleri belirtildi.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 530 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler